Anna Kurek

i

Autor: Instagram/grejmanka Anna Kurek

Kolejne wyzwanie w życiu

Żona Bartosza Kurka zaczęła nową pracę. Wszyscy mogą śledzić podekscytowaną Annę Kurek

2023-07-01 19:17

Anna Kurek i Bartosz Kurek od dłuższego czasu wspólnie żyją w Japonii. Znane siatkarskie małżeństwo przeprowadziło się do Kraju Kwitnącej Wiśni po tym, jak reprezentant Polski podpisał tam klubowy kontakt. Kurkowie szybko zaaklimatyzowali się w nowym otoczeniu. Teraz Anna Kurek wreszcie dojrzała do decyzji o podjęciu interesującej pracy. Jej efekty każdy może zobaczyć w internecie.

Anna Kurek świetnie odnajduje się w internecie. Żona znanego siatkarza Bartosza Kurka od dłuższego czasu jest bardzo aktywna na Instagramie. Wygląda na to, że świetnie zdaje sobie sprawę z siły mediów społecznościowych. Regularnie w sieci publikuje angażujące treści, które pokazują nie tylko prywatne życie znanego siatkarskiego małżeństwa, lecz także kulisy codziennego mieszkania w Japonii. Kraj Kwitnącej Wiśni w końcu wciąż pozostaje dość egzotycznym kierunkiem w oczach rodaków. Teraz wszystko to postanowiła zmienić w pracę. Wybrała przyszłościowy i nowoczesny zawód youtuberki. Niedawno zadebiutowała właśnie na tym portalu, publikując pierwsze materiały wideo.

Pamiętasz piękną siatkarkę Annę Werblińską? Dziś ma 39 lat i nie do wiary, jak wygląda

Nowa praca Anny Kurek. Została youtuberką

Żona Bartosza Kurka nie kryje swojej wielkiej ekscytacji nowym wyzwaniem. Na Instagramie postanowiła dodatkowo zachęcić fanów do odwiedzenia kanałów na YouTube'ie. "Dziękuję za tak ciepłe przyjęcie na yt i za każdy komentarz.Dzisiaj wrzucam drugi film, mam nadzieję, że z każdym kolejnym będzie tylko lepiej" - napisała kilka dni temu. Jak obiecała, tak zrobiła i w serwisie z filmami wideo można już znaleźć dwie produkcje autorstwa byłej siatkarki.

Tak wygląda 40-letnia Katarzyna Skowrońska. Mamy jej zdjęcie z okazji urodzin, jej piękno wprost się wylewa

Jak wygląda kanał Anny Kurek na YouTube?

Anna Kurek na YouTube'ie publikuje treści pod swoim imieniem i nazwiskiem. Na razie jej kanał nie doczekać się grafiki i posługuje się domyślnym awatarem. Jako nich wybrała "Grejmanka", czyli taki sam jak na Instagramie. Na filmach można zobaczyć codzienne życie w Japonii oraz elementy siatkarskich występów Bartosza Kurka wraz z emocjami. Jeden z materiałów zatytułowano: "Egzotyczna Japonia. Wakacje na wyspie Ishigaki".

Najnowsze