Absolutna masakra w Rybniku! Karambol trzech żużlowców, dwie karetki na torze

2021-06-06 15:26
Karambol w Rybniku
Autor: Youtube Karambol w Rybniku

Dramatyczne wydarzenie miało miejsce przy okazji meczu eWinner 1. Ligi żużlowej pomiędzy ROW-em Rybnik a Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Podczas jednego z wyścigów doszło do karambolu z udziałem trzech zawodników. Do poszkodowanych żużlowców od razu przystąpili ratownicy medyczni, którzy rozpoczęli swoje czynności. Reakcje osób obecnych na spotkaniu i komentatorów były jednoznaczne. Wszystko wyglądało fatalnie.

Żużel nie jest najbezpieczniejszym sportem na świecie - to można stwierdzić z całą pewnością. Gdy w grę wchodzą ogromne prędkości i pojawia się chęć rywalizacji o jak najwyższe lokaty, można stracić kontrolę nad pojazdem, co często prowadzi do fatalnych sytuacji. Tak było w niedziele popołudnie w Rybniku, gdzie odbył się pojedynek eWinner 1. Ligi żużlowej pomiędzy miejscowym ROW-em a Abramczyk Polonią Bydgoszcz.

Zobacz też: Grand Prix Azerbejdżanu, wypadek Strolla!

Gdy bieg dobiegał już końca, na torze zderzyli się David Bellego i Grzegorz Zengota, najmocniej ucierpiał ten drugi. Gdy incydent tylko się wydarzył, na torze od razu pojawiły się karetki pogotowia, a ratownicy przystąpili do działania. W oczekiwaniu na konkretniejsze informacje wydaje się, że na szczęście życiu poszkodowanym żużlowcom nic nie zagraża.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze