DTM Nurburg TV NA ŻYWO TRANSMISJA. Wyścig DTM Niemcy Nurburgring GDZIE OGLĄDAĆ DTM DZISIAJ 13.09.2020 niedziela STREAM ONLINE. O której jedzie Kubica w Nurburg DTM Nurburgring STREAM ONLINE

2020-09-13 0:54 MD
Robert Kubica
Autor: East News Robert Kubica

DTM Nurburg TV TRANSMISJA NA ŻYWO niedziela. Wyścig DTM w Niemczech GDZIE OGLĄDAĆ. DTM Nurburgring STREAM ONLINE LIVE. O KTÓREJ GODZINIE jedzie Kubica NIEDZIELA 13.09.2020? DTM Nurburgring w INTERNECIE. Sobota nie była udana dla Roberta Kubicy na znanym torze Nurburgring. Wszyscy kibice polskiego kierowcy mają nadzieję, że lepiej pójdzie mu w niedzielę. DTM Nurburgring TV TRANSMISJA NA ŻYWO. STREAM ONLINE LIVE TRANSMISJA.

DTM Nurburgring TV NA ŻYWO. Gdzie oglądać DTM Nurburg?

BMW, którym dysponuje Robert Kubica, z całą pewnością nie należy do najlepszych aut w stawce DTM. I te słowa są niezwykle eufemistyczne! W sobotę mogliśmy się o tym przekonać po raz kolejny, gdy Polak od początku do końca znajdował się na samym końcu stawki bez większych szans na to, aby włączyć się do walki o jakieś lepsze pozycje. Niedawno wywalczył jednak swój premierowy punkt w klasyfikacji generalnej, przez co fani liczą, że jednak uda mu się sprawić jeszcze kilka pozytywnych niespodzianek. Tak bowiem należałoby zakwalifikować zainkasowanie kolejnych zdobyczy, ale czy uda się to krakowianinowi uczynić już w niedzielne popołudnie w Niemczech?

DTM Nurburg STREAM ONLINE. TRANSMISJA TV NA ŻYWO i w INTERNECIE NIEDZIELA 13.09.2020Wyścig serii DTM na torze Nurburgring w Nurburg odbędzie się w niedzielę, 13września. TRANSMISJA DTM Nurburgring TV NA ŻYWO będzie dostępna na kanale Eleven Sports 1. STREAM ONLINE w płatnej aplikacji Eleven Sports. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 13:30. Relacja z DTM Assen NA ŻYWO na portalu sport.se.pl! Zapraszamy.

Najnowsze