DTM Zolder TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Wyścig DTM DZISIAJ STREAM ONLINE LIVE. Gdzie oglądać DTM Zolder 18.10.2020 NA ŻYWO w INTERNECIE

2020-10-17 9:00 dao
Robert Kubica w DTM
Autor: East News Robert Kubica w DTM

DTM Zolder TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Wyścig DTM DZISIAJ STREAM ONLINE LIVE. Gdzie oglądać DTM Zolder 18.10.2020 NA ŻYWO w INTERNECIE. O której godzinie DTM Zolder sobota TRANSMISJA w INTERNECIE. Przed nami kolejny weekend z emocjami związanymi z serią wyścigową DTM. Kierowcy ponownie pojadą na belgijskim torze w Zolder. Polscy kibice mają nadzieję, że Robert Kubica w końcu zdoła przełamać niemoc i kolejny raz w tym sezonie zdobyć punkty w tej serii wyścigowej. Gdzie oglądać DTM Zolder TV TRANSMISJA. Wyścig DTM Zolder STREAM ONLINE.

DTM Zolder TV TRANSMISJA. Gdzie oglądać wyścig DTM Zolder w INTERNECIE

Sezon w jednej z najbardziej prestiżowych serii wyścigowych, a więc w DTM pomału zbliża się do końca. Przed kierowcami już tylko cztery wyścigi, w których poznamy ostateczne rozstrzygnięcia. A już teraz wiadomo, że rywalizacja o mistrzostwo świata będzie bardzo zacięta. Lider klasyfikacji generalnej Nicko Mueller ma zaledwie dziesięć punktów przewagi nad obecnym mistrzem świata, Rene Rastem. Zagrożeniem dla obu zawodników jest również Robin Frijns z 243 punktami na koncie, a więc 16 "oczkami" straty do Muellera. Niestety w klasyfikacji generalnej całkowicie nie liczy się natomiast Robert Kubica. Polak wciąż ma pewne problemy ze swoim autem, co nie pozwala mu na osiąganie zadowalających rezultatów. Kierowca BMW dotychczas zdobył tylko jeden punkt i niewiele wskazuje na to, aby w najbliższy weekend miał poprawić swój dorobek punktowy. Wyścigi w Zolder odbędą się w sobotę i w niedzielę, a więc tak samo jak w przypadku poprzednich wyścigów w tym sezonie.

DTM Zolder 17.10 STREAM ONLINE. Gdzie oglądać wyścig DTM Zolder sobota

Wyścig DTM Zolder odbędzie się w niedzielę 18 października TRANSMISJA z DTM Zolder TV NA ŻYWO na kanale Eleven Sports. STREAM ONLINE będzie dostępny w płatnej aplikacji Eleven Sports. Początek rywalizacji DTM Zolder zaplanowano na godzinę 13:30.

Najnowsze