ELMS Barcelona: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE z wyścigu Kubicy w ELMS. Kubica w Barcelonia GDZIE OGLĄDAĆ wyścig ELMS? ELMS Barcelona: Na jakim kanale wyścig Kubicy DZISIAJ

2021-04-17 23:31 Mateusz Sobiecki
Wyścigi samochodowe, Oreca 07, Robert Kubica, W Racing Team, WRT, LMP2, European Le Mans Series
Autor: w-racingteam.com Samochód Oreca 07 belgijskiego zespołu W Racing Team

ELMS Barcelona: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE. Wyścigi Roberta Kubicy w ELMS GDZIE OGLĄDAĆ serię wyścigową European Le Mans Series 2021. Kubica w Barcelonia GDZIE OGLĄDAĆ wyścig ELMS? ELMS Barcelona: Na jakim kanale wyścig Kubicy DZISIAJ? Robert Kubica wraca na tor! Polak w serii European Le Mans Series ma znów rywalizować z innymi kierowcami. Wyścigowa seria zmagań długodystansowych może być dla polskiego rodzynka w Formule 1 ciekawym wyzwaniem. Pierwszy wyścig nowego sezonu European Le Mans Series będzie miał miejsce w Barcelonie. Jak pójdzie Kubicy i jego kolegom z zespołu, którzy do tej pory radzili sobie w swojej serii znakomicie? W niedzielę pierwszy wyścig! Gdzie oglądać ELMS 2021 Barcelona? Na jakim kanale będzie można oglądać wyścigi Kubicy w European Le Mans Series?

European Le Mans Series GDZIE OGLĄDAĆ? Wyścigi Kubicy w ELMS TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Robert Kubica pokazał niedowiarkom, że wciąż ma smykałkę do ścigania. Pokazywał to także podczas przedsezonowych testów European Le Mans Series. W marcowych treningach i testach brał udział w dwóch sesjach testowych i w obu udowadniał, że smykałki i zmysłu mu nie brakuje. Mimo wielu przeciwności, wciąż potrafi się ścigać. Zaczynając zmagania w pojeździe Oreca 07-Gibson musiał się nauczyć wielu rzeczy, a i tak był najszybszy na torze. Utarł nosa wielu zawodnikom, osiągając wynik 1:32.708. W treningach przed niedzielnym wyścigiem Kubicy w serii European Le Mans Series także szło mu bardzo dobrze. Sezon rozpoczyna się 18 kwietnia na torze w Barcelonie, gdzie Kubica pojedzie w pierwszym z sześciu 4-godzinnych wyścigów. Później zawodnicy pojawią się także na torze Red Bull Ring w Austrii, Circuit Paul Ricard we Francji, Autodromo Nazionale di Monza we Włoszech, Spa-Francorchamps w Belgii oraz Algarve International Circuit w Portugalii. Wszystkie te tory to fragmenty kalendarza Formuły 1! Kubica zna je więc doskonale.

- Ze względów bezpieczeństwa, czy komitet ELMS mógłby zezwolić na udział dodatkowej osoby w alei serwisowej, której zadaniem byłoby jedynie pomagać Robertowi Kubicy we wchodzeniu i wychodzeniu z prototypu LMP2? - napisał jeden z członków zespołu WRT Thierry Tassin. Niestety dla Kubicy, władze były nieugięte. Powołano się na przepis w regulaminie, który zezwala na przebywanie wokół kierowcy w alei serwisowej tylko trzech osób. Taka decyzja jest niekorzystna również dla samego zespołu, który być może będzie tracił na zmianie kierowców podczas wyścigu kilka cennych sekund. Niewykluczone, ze Kubicy będzie pomagał inny zawodnik z jego teamu, ale sytuacja komfortowa na pewno nie jest.

Robert Kubica. ELMS Barcelona 18.04 GDZIE OGLĄDAĆ? Transmisja w telewizji

Robert Kubica pojedzie w niedzielnym wyścigu European Le Mans Series 2021! Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 11:00. Wyścig na torze w Barcelonie ma potrwać cztery godziny. ELMS Barcelona 2021 będzie transmitowana w polskiej telewizji. Transmisja na żywo na kanale Sportklubu. Stream online z serii European Le Mans Series jest dostępny także na YouTube na oficjalnym kanale serii. Nie wiadomo, czy wobec transmisji w Polsce, stream będzie dostępny!

Kubica jeździł bolidem po Warszawie.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze