Gdzie oglądać GP w Gorican? Żużel: Speedway Grand Prix w Gorican TRANSMISJA TV i ONLINE. GP Chorwacji na żużlu: Na jakim kanale dzisiaj 30.04?

2022-04-30 15:47
Gdzie oglądać GP w Gorican? Żużel: Speedway Grand Prix w Gorican TRANSMISJA TV i ONLINE
Autor: CyfraSport Gdzie oglądać GP w Gorican? Żużel: Speedway Grand Prix w Gorican TRANSMISJA TV i ONLINE

Transmisja w telewizji z GP w Gorican. Żużel w telewizji - gdzie oglądać GP Chorwacji? Grand Prix w Gorican TRANSMISJA TV i ONLINE. Na jakim kanale dzisiaj GP Chorwacji Gorican? 30.04 - 1. runda indywidualnych mistrzostw świata na żużlu - gdzie obejrzeć? Czy Bartosz Zmarzlik zgarnie kolejny tytuł mistrza świata? W sobotę 30 kwietnia rozpoczyna się kolejny sezon Speedway Grand Prix. Indywidualne mistrzostwa świata swoją inaugurację mają podczas GP Gorican. Gdzie oglądać GP w Gorican? Żużel: Speedway Grand Prix w Gorican TRANSMISJA TV i ONLINE. GP Chorwacji na żużlu: Na jakim kanale dzisiaj 30.04?

Grand Prix w Gorican - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online dzisiaj 30.04

Czas na początek nowego sezonu Speedway Grand Prix. Indywidualne żużlowe mistrzostwa świata z pewnością, jak co roku dostarczą olbrzymich emocji. Ile rywalizacji będziemy mogli śledzić tym razem? 4 z 11 turniejów Speedway Grand Prix odbędzie się w Polsce. Pierwsze zawody to GP Chorwacji w Gorican. Największe nadzieje polscy kibice pokładają oczywiście w naszym orle, Bartoszu Zmarzliku. Zagrozić mogli mu np. Rosjanie, ale ci zostali wykluczeni z powodu wybuchu wojny na Ukrainie i inwazji ich kraju na naszego wschodniego sąsiada.

- Kto konkretnie rzuci Zmarzlikowi wyzwanie? Trudno przewidzieć, bo zawodnicy prezentują podobny poziom, więc kluczowe będzie, czy zdołają uzyskać wysoką dyspozycję w kolejnych rundach Grand Prix. Kto to będzie? Będziemy musieli poczekać, aby poznać odpowiedź – mówił niemieckiemu Eurosportowi, sześciokrotny mistrz świata, Tony Rickardsson.

GP w Gorican: Transmisja w TV. Gdzie oglądać w internecie?

GP Chorwacji w Gorican odbędzie się już w tę sobotę, 30 kwietnia. Start zmagań podczas 1. rundy indywidualnych mistrzostw świata na żużlu zaplanowano na godzinę 19:00. Transmisja z Grand Prix Chorwacji dostępna będzie na Eurosport Extra na platformie Player. Relacja NA ŻYWO z GP Gorican dostępna będzie na sport.se.pl. Zapraszamy!

Zobacz także: GP w Gorican: Bartosz Zmarzlik szalał i wyjaśnił konkurencję. Te liczby mówią nam wszystko

Sonda
Czy Bartosz Zmarzlik zostanie mistrzem świata na żużlu?

Terminarz Grand Prix 2022:

 • 30 kwietnia – Gorican (Chorwacja)
 • 14 maja – Warszawa
 • 28 maja – Praga (Czechy)
 • 4 czerwca – Teterow (Niemcy)
 • 25 czerwca – Gorzów Wlkp.
 • 13 sierpnia – Cardiff (Walia)
 • 27 sierpnia – Wrocław
 • 10 września – Vojens (Dania)
 • 17 września – Malilla (Szwecja)
 • 1 października – Toruń
 • 5 listopada – Oceania
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze