GP Wrocław TV NA ŻYWO DZISIAJ 31.07. Grand Prix Wrocław GDZIE OGLĄDAĆ i O KTÓREJ. GP Wrocław ŻUŻEL STREAM ONLINE LIVE. GP Wrocław TRANSMISJA w INTERNECIE

2021-07-31 13:49
Maciej Janowski, Bartosz Zmarzlik
Autor: Cyfra Sport Maciej Janowski, Bartosz Zmarzlik

GP Wrocław TV NA ŻYWO DZISIAJ 31.07. Grand Prix Wrocław GDZIE OGLĄDAĆ i O KTÓREJ. GP Wrocław ŻUŻEL STREAM ONLINE LIVE. GP Wrocław TRANSMISJA w INTERNECIE. Po wczorajszych emocjach i zwycięstwie Bartosza Zmarzlika we Wrocławiu czas na kolejne emocje. Czy Polski mistrz świata powtórzy sukces? GP Wrocław GDZIE OGLĄDAĆ? Żużel DZISIAJ 31.07 TV NA ŻYWO TRANSMISJA.

GP Wrocław TV NA ŻYWO TRANSMISJA. Żużel DZISIAJ GP Wrocław 31.07

W trakcie wczorajszych wyścigów Grand Prix we Wrocławiu byliśmy świadkami wspaniałego show ze strony reprezentantów Polski. W wyjątkowo ciężkim finale zawody wygrał Bartosz Zmarzlik, który udowodnił, że dzierży tytuł mistrza świata nieprzypadkowo. Swoją dobrą dyspozycję potwierdził także Maciej Jankowski, który zajął drugie miejsce i pokazał, że triumfy sprzed dwóch tygodni w Pradze nie są przypadkiem. Jak widać, Polacy znajdują się we wspaniałej dyspozycji, co będą mogli udowodnić także w trakcie dzisiejszej serii wyścigów na stadionie olimpijskim we Wrocławiu. Miejmy nadzieję, że Polacy będą się piąć w klasyfikacji generalnej i usłyszymy dziś, tak jak wczoraj "Mazurka Dąbrowskiego" po skończonych zawodach.

GP Wrocław STREAM ONLINE LIVE. GP Wrocław TRANSMISJA w INTERNECIE

Turniej we Wrocławiu rozpocznie się o godz. 19:00. Będzie można je obejrzeć na żywo w Canal+ Sport 2 i Canal+ Online, oraz na platformie internetowej nc+go. Relacja live na sport.se.pl, Zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze