Kajto zatańczy fiestą na Karowej!

2019-11-29 6:50 Waldek Zawołowicz
Ford Fiesta WRC Kajetana Kajetanowicza na 56. Rajd Barbórka
Autor: materiały prasowe Ford Fiesta WRC Kajetana Kajetanowicza na 56. Rajd Barbórka

Wicemistrz świata WRC 2 Kajetan Kajetanowicz (40 l.) przygotowuje dla kibiców niespodziankę. W zamykającym sezon warszawskim rajdzie Barbórki pojedzie bardzo szybkim wozem, Fordem Fiestą WRC. Szykuje się ostra jazda bez trzymanki!

- Już wcześniej zapowiadałem, że Barbórka jest dla mnie bardzo ważną częścią sezonu. Obiecałem, że przywiozę szybki wóz i taki też będzie. Chcę po raz siódmy z rzędu wygrać ten rajd i podziękować kibicom, że dopingowali mnie przez cały rok – mówi kierowca z Ustronia.


Rajd Barbórki rozpocznie się wczesnym rankiem 7 grudnia, już o godzinie 8.00 w Modlinie, później rywalizacja przeniesie się do Bemowa, a tam kierowcy pojadą crossowy odcinek w pobliżu Automobilklubu Polski, następnie o 11. załogi walczyć będą na Służewcu. A na koniec wielka gratka dla widzów, czyli słynne Kryterium Asów na Karowej, które rozpocznie się o godz. 18.30.
- Karowa to najlepsze widowisko dla kibiców i to jeszcze w sercu Warszawy. Lubię tutaj jeździć, bo widownia jest blisko kierowców, a ja w takich warunkach czuję się jak ryba w wodzie – kończy zawodnik Lotos Rally Team.
Kajto w tym roku wywalczył wicemistrzostwo świata, jadąc dwoma wozami, Volkswagenem Polo GTI R5 i Skodą Fabią R5.

Kibiców zapraszamy nie tylko na trasę, ale także do namiotu Lotos Rally Team, gdzie będzie można zobaczyć Forda Fiestę WRC, ale też zrobić sobie zdjęcia, dostać autografy i pogadać z kierowcą oraz całym zespołem. Dla VIPów firma RUBB rozstawia na Bemowie specjalnym namiot termicznie ogrzewany. Dlatego warunki do oglądania będą komfortowe.

Najnowsze