KOSZMAR Robert Kubicy z wielkim wyróżnieniem. Kopsnął go OGROMNY ZASZCZYT

2020-12-02 12:48 md
George Russell
Autor: MARK THOMPSON/POOL VIA AP George Russell

W sezonie 2019 Formuły Robert Kubica tworzył duet kierowców Williamsa z George'em Russellem. Wielu kibiców zarzucało brytyjskiemu teamowi, że to Anglik może liczyć na lepsze traktowanie oraz sprzęt ze strony zespołu. Teraz natomiast, już rok po tych wydarzeniach, młodego kierowcę spotkał ogromny zaszczyt. O tym marzy wielu zasiadających za sterami bolidów F1!

Aktualny sezon w F1 powoli dobiega końca. Kierowcy zmierzą się jeszcze w Grand Prix Singapuru oraz Abu Zabi. Ten pierwszy wyścig odbędzie się już w najbliższy weekend. Niestety jednak świata królowej motorsportu nie oszczędza pandemia koronawirusa i co rusz mogą przekonywać się o tym zarówno kibice, jak i sami kierowcy. Teraz problemu nabawił się Lewis Hamilton, który obronił już tytuł mistrza świata - Brytyjczyk zmaga się z zakażeniem koronawirusem.

Zespół najlepszego kierowcy na świecie, Mercedes, podjął zatem decyzję, że w jego barwach wystartuje w Singapurze George Russell. Brytyjczyk w sezonie 2019 był kolegą z teamu Roberta Kubicy i musiał mierzyć się z niepochlebnymi komentarzami zwłaszcza ze strony polskich kibiców. Ci byli bowiem pełni żalu uważając, że Williams faworyzuje Brytyjczyka i ten może liczyć na lepsze części oraz traktowanie ze strony szefostwa.

Jak było naprawdę - to już chyba nie będzie poruszane. Jakkolwiek niektórzy fani do dziś nazywają Russella swoistym koszmarem Kubicy twierdząc, że obecność Brytyjczyka pozbawiła Polaka szans na rozwój.

Rewanż GOŁOTA vs TYSON i DON KASJO vs Norman Parke?! Vlog Andrzeja Kostyry
Najnowsze