Krwawe zdjęcia Nickiego Pedersena po wypadku w Ekstralidze. Jest już po zabiegu

2022-06-07 17:02
Nicki Pedersen
Autor: Cyfra Sport Nicki Pedersen

Nie ma bardziej pechowego zawodnika w tym sezonie niż Nicki Pedersen (45 l.). Duński żużlowiec, dopiero co wrócił po kontuzji, a znowu trafił do szpitala... Tym razem po dramatycznej kraksie w meczu GKM-u Grudziądz z Unią Leszno ma kolejne problemy ze zdrowiem.

Chcemy jak najrzadziej oglądać takie sytuacje na torach PGE Ekstraligi... Do bardzo groźnego wypadku doszło na samym początku meczu GKM-u Grudziądz z Unią Leszno. Mecz trzeba było przerwać na dłuższą chwilę, bo i Nicki Pedersen, i Piotr Pawlicki poważnie ucierpieli w kraksie. Niestety, w przypadku obu zawodników konieczna jest dłuższa przerwa i przejście operacji.

NIE PRZEGAP! Fatalny wypadek gwiazd żużla. Dramatyczna diagnoza po upadku Pawlickiego i Pedersena, to katastrofa

Nicki Pedersen pokazał krwawe zdjęcia ze szpitala

Pedersen zaliczył upadek razem z Piotrem Pawlickim, a tor opuścił w karetce. - W wypadku śruba od mocowania łańcucha motocykla wbiła mi się w nogę na 5 cm - napisał na Instagramie. Zawodnik przeszedł też już operację prawej nogi, która nie mieściła się w stawie biodrowym. - Moja miednica jest złamana w dwóch miejscach. Będę miał wszczepioną płytkę - dodał, przyznając, że niemiłosiernie cierpi. - Tym razem droga jest długa - kończy.

Zobacz zdjęcia Nickiego Pedersena ze szpitala we wpisie poniżej. Kliknij strzałkę, by zobaczyć inne fotografie.

Z kolei Piotr Pawlicki ma połamane dwie łopatki. Jego powrót do zdrowia może potrwać nawet do ośmiu tygodni. Zawodnik opuścił już szpital w Grudziądzu. Obu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Obyśmy jak najrzadziej oglądali tak groźne kraksy na torach...

GKM Grudziądz - Unia Leszno 50:40

GKM Grudziądz: Krzysztof Kasprzak 12 (2,2,1,2,3,2), Przemysław Pawlicki 11 (1,2,3,2,2,1), Frederik Jakobsen 10 (2,1,1,3,3), Norbert Krakowiak 10 (3,2,3,u,0,2), Kacper Pludra 4 (2,1,0,1), Kacper Łobodziński 3 (3,0,0).

Unia Leszno: Janusz Kołodziej 16 (2,3,3,3,2,3), Jaimon Lidsey 10 (3,0,2,3,2,0), Jason Doyle 6 (3,1,0,1,1), David Bellego 5 (0,3,1,1,0), Hubert Jabłoński 2 (1,1,0), Damian Ratajczak 1 (0,1,0), Antoni Mencel 0 (0), Piotr Pawlicki 0 (w).

Sonda
Czy interesuje Cię żużel?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze