MAKABRYCZYNY WYPADEK żużlowca! UDERZYŁ GŁOWĄ W SŁUP, ludzie byli PRZERAŻENI [WIDEO]

2020-08-11 22:07 MD
Makabryczny wypadek żużlowca
Autor: Twitter Makabryczny wypadek żużlowca

Do scen mrożących krew w żyłach doszło w trakcie meczu meczu żużlowego szwedzkiej ligi Bauhaus-Ligan w Vetlandzie. Peter Ljung wziął udział w incydencie, po którym wypadł za bandę i z całym impetem odbił się od słupa. Żużlowcowi natychmiastowo została udzielona niezbędna pomoc medyczna - w takiej sytuacji liczyła się dosłownie każda sekunda.

Wszystko wydarzyło się przy okazji spotkania Vetlanda Speedway - Dackarna Malilla. Ljung, jeżdżący w polskiej lidze w barwach Unii Tarnów, całkowicie stracił panowanie nad motocyklem i bezwładnie uderzył głową w słup. Jak widać po reakcjach świadków zdarzenia, momentalnie zapanowało istne przerażenie. Do sportowca od razu pobiegli medycy, którzy rozpoczęli walkę o jego życie - w tak makabrycznej sytuacji liczyła się dosłownie każda sekunda, nie było czasu do stracenia.

Dziennikarz Paul Burbridge poinformował, że na całe szczęście Szwed po wypadku był przytomny i zdołał rozmawiać z ratownikami w trakcie przetransportowywania go do szpitala.

Portal "Sportowe Fakty" przed godziną 22:00 ustalił, że żużlowiec ma czucie w całym ciele. Więcej informacji na temat stanu zdrowia Ljunga będzie wiadomo po tym jak sportowiec podda się wszystkim niezbędnym badaniom.

Pobiegł dla ciężko chorego mistrza kick-boxingu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze