Keynan Rew

i

Autor: screen/youtube.com/PGE Ekstraliga

Poważny wypadek!

Poważny wypadek żużlowca! Uderzył z całą siłą i złamał kręgosłup, dramatyczne szczegóły

2022-12-17 15:58

Bardzo niepokojące informacje napłynęły z Australii do Polski. Żużlowiec Fogo Unii Leszno, wypożyczony do Zdunek Wybrzeża Gdańsk, Keynan Rew ma za sobą poważne zderzenie w trakcie zawodów rozgrywanych w Brisbane. Australijczyk uderzył w drewnianą bandę, co skończyło się złamaniem kręgosłupa w obu miejscach. Znamy szczegóły.

Napłynęły do nas wyjątkowo niepokojące wiadomości. Keynan Rew, żużlowiec Unii Leszno wypożyczony do Wybrzeża Gdańsk, doznał bolesnego wypadku. Australijczyk uderzył w potężną, drewnianą bandę, w trakcie wyścigu na torze w Brisbane. Lekarze badający zawodnika stwierdzili, że złamał on kręgosłup w dwóch miejscach. Znamy dramatyczne szczegóły.

Keynan Rew z poważnym wypadkiem. Mogło się skończyć tragedią

Nazwisko Keynana Rewa z pewnością znane jest kibicom, którzy śledzą polską Ekstraligę. Australijczyk, który znany jest z występów w Polsce, zaliczył bardzo bolesny upadek o drewnianą bandę w trakcie zawodów w Brisbane. Początkowo wydawało się, że Australijczykowi się nic nie stało. Mimo mocnego uderzenia zawodnik opuścił tor i nawet nie skorzystał z karetki, kiedy udawał się do szpitala w celu zbadania swojego stanu zdrowia. Na miejscu uszłyszał jednak, że w trakcie upadku złamał kręgosłup w dwóch miejscach i będzie go czekać przerwa od sportu. Jak na razie nie wiemy jeszcze, przez jaki czas żużlowiec nie będzie mógł występować.

Sonda
Czy interesuje Cię żużel?
Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie
Najnowsze