Robert Kubica

i

Autor: Tomasz Radzik / SE Robert Kubica

Robert Kubica może zaskoczyć wszystkich! Nowe wyzwanie na horyzoncie

2021-10-11 8:04

Robert Kubica w dalszym ciągu nie powiedział ostatniego słowa w świecie sportów motorowych. Niewykluczone, że już wkrótce będzie nam dane ujrzeć Polaka w zupełnie nowej roli. Jak się bowiem okazuje, wzmagają się głosy o jego starcie w zupełnie nowym charakterze i może dojść do tego już w najbliższej przyszłości.

Robert Kubica w dalszym ciągu pełni rolę rezerwowego kierowcy w Alfa Romeo Racing ORLEN. W tym sezonie było nam go dane ujrzeć w akcji podczas Grand Prix Formuły 1. Powrót Polaka na tor jak zawsze wywołał wielkie emocje i dał pole do nostalgii. Trudno jednak spodziewać się, że w kolejnym sezonie krakowianin będzie kierowcą startowym, wobec czego rozgląda się za nowym wyzwaniami. Niektóre z nich mogą nadejść jeszcze szybciej niż ktokolwiek myślał...

Zobacz też: Kuso ubrana Radwańska zdradziła swoje upodobania. Wielu się zdziwi

Na bieżący rok Kubica w planach ma na pewno jeszcze start w European Le Mans Series. Niewykluczone jednak, że nim jeszcze nadejdzie przerwa zimowa, to Polak stane do zmagań w innej serii. Mowa o WEC, którego ostatnia runda odbędzie się w Bahrajnie. To właśnie tam mógłby sprawdzić się Polak, a nie jest tajemnicą, że pod kątem 2022 roku ma on propozycje mocniejszego związania się właśnie z tą gałęzią motorsportu.

Wszyscy fani Roberta Kubicy z całą pewnością są szczęśliwi, że Polak ani myśli żegnać się z motorsportem i w dalszym ciągu rozgląda się w kierunku nowych wyzwań. Już najbliższy czas powinien powiedzieć, gdzie ostatecznie wyląduje Robert Kubica pod kątem nowego roku.

Wzruszające pożegnanie Łukasza Fabiańskiego z Reprezentacją
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze