Urszula Radwańska

i

Autor: Instagram/ularadwanska_official Urszula Radwańska

Kuso ubrana Radwańska zdradziła swoje upodobania. Wielu się zdziwi

2021-10-10 17:31

W Polsce nadeszła już jesień, co oczywiście wiąże się ze znacznym ochłodzeniem klimatu. Nie wszystkich jednak odstrasza to w kwestii przywdziewania kusych strojów. Ciekawą stylizacją postanowiła pochwalić się Urszula Radwańska, jednocześnie zdradzając przy tym swoje upodobania. A te wielu mogą zdziwić!

Rozpoczyna się w Polsce okres jesienny. Coraz mocniej wszyscy oczekują na start emocji związanych ze skokami narciarskimi. Nim jednak do tego dojdzie, w pełni pojedynki trwają jeszcze na innych arenach, w tym także tenisowych. Polscy fani mogą emocjonować się chociażby występami Igi Świątek w Indian Wells. Z wolnego korzysta natomiast inna znana tenisistka znad Wisły, Urszula Radwańska. I zamierza spożytkować ten czas najlepiej jak tylko się da!

W kusej kreacji Urszula Radwańska postanowiła podzielić się fanami swoim zdjęciem znad morza. Jak się okazuje, tenisistka bardzo ceni sobie wizyty nad Bałtykiem w okresie, kiedy kończy się już czas największego najazdu turystów. To prawdziwe upodobanie tenisistki. "Uwielbiam Sopot jesienią. Wciąż jeszcze piękna pogoda, aby pospacerować po plaży, ale bez tłumów ludzi" - napisała w swoim poście na Instagramie Urszula Radwańska.

Zobacz też: Taki cel miał Bóg, gdy tworzył Instagrama. Szokująca teoria Gortata, kobiety mu tego nie darują

Z całą pewnością Trójmiasto wraz z perłą w jego koronie, a więc Sopotem, zdecydowanie mocniej kojarzą się z latem niż z jesienią, choć niektórzy zapewne się zdziwią, bo jak się jednak okazuje, również w nieco późniejszym okresie roku można znaleźć doskonałe warunki do wypoczywania nad morzem. A przy tym wcale nie trzeba się zbytnio opatulać, jako że pogoda pozwala zaszaleć także i pod względem kompletowania kreacji!

Andrzej Niedzielan po meczu Polska - San Marino
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze