ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno. Powrót Szczepaniaka [SKŁADY]

2020-07-07 22:52 Mateusz Fudala
Mateusz Szczepaniak, ROW Rybnik
Autor: Pawel Wilczynski/ Cyfrasport Mateusz Szczepaniak, ROW Rybnik

Znamy składy na piątkowy mecz 5. kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy PGG ROW-em Rybnik, a Fogo Unią Leszno. Mistrzowie Polski pojadą w takim samym zestawieniu, co w ostatnim meczu w Grudziądzu, natomiast w składzie beniaminka zaszła jedna roszada. Mecz ROW Rybnik - Unia Leszno w piątek o godzinie 18:00 (Eleven Sports 1).

W poprzedniej kolejce mistrzowie Polski z Leszna stoczyli zacięty, ale zwycięski bój z GKM-em Grudziądz. Unia przy H4 pokonała gospodarzy 48:42, a najskuteczniejszymi zawodnikami byli Piotr Pawlicki (13 punktów) i Emil Sajfutdinow (11 punktów). Menedżer "Byków" z Leszna najwyraźniej uznał, że zwycięskiego składu się nie zmienia, bo jego zespół pojedzie w piątek takim samym zestawieniu.

BETARD Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz. 16-latek za Holdera! [SKŁADY]

Z kolei ROW w ostatnim meczu uległ Motorowi Lublin 31:59. W zespole beniaminka od początku sezonu dobrą formę prezentuje Robert Lambert, który w Lublinie dodatkowo zastępował Andrzeja Lebiediewa i pojechał w aż 7 wyścigach, w których zdobył 14 punktów. To niemal połowa dorobku rybniczan w meczu z Motorem. Fanów 12-krotnego mistrza Polski martwi szczególnie dyspozycja Siergieja Łogaczowa (2 punkty) i Kacpra Woryny (3 punkty). Jadący z "dwójką" Adrian Miedziński uzyskał nie najgorszy wynik, bo w czterech startach zdobył 5 punktów z bonusem, a zaznaczyć trzeba, że w 1. biegu został wykluczony. Ale to właśnie "Miedziaka" zabraknie w meczu z Lesznem, bo menedżer Lech Kędziora postanowił wrócić do wariantu z Mateuszem Szczepaniakiem.

Lisy na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Podziwiały żużlowców! [ZDJĘCIA]

Liczby Szczepaniaka w tym sezonie prezentują się następująco: 0 punktów w meczu z Falubazem, 6 punktów z bonusem w meczu z GKM-em oraz 3 punkty z bonusem w starciu ze Stalą.

Unia Leszno z kompletem zwycięstw jest liderem PGE Ekstraligi. Rybniczanie w tym sezonie wygrali tylko raz, ponieśli trzy porażki i aktualnie zajmują przedostatnie miejsce w tabeli.

Awizowane składy:

Fogo Unia Leszno:
1. Emil Sajfutdinov
2. Janusz Kołodziej
3. Bartosz Smektała
4. Jaimon Lidsey
5. Piotr Pawlicki
6. Dominik Kubera
7. Szymon Szlauderbach

PGG ROW Rybnik:
9. Václav Milík
10. Mateusz Szczepaniak
11. Andrzej Lebiediew
12. Siergiej Łogaczow
13. Kacper Woryna
14. Mateusz Tudzież
15. Kamil Nowacki

Super Raport 7 VII (goście: Nitras, Grzesiowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze