Lisy na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Podziwiały żużlowców! [ZDJĘCIA]

2020-07-07 18:04 Marcin Ciechański
Lisy na stadionie we Wrocławiu
Autor: Cyfrasport Lisy na stadionie we Wrocławiu

Stadion Olimpijski we Wrocławiu jest położony w okolicy, gdzie żyje sporo zwierząt. Niespodziewanie, kilka lisów wybrało się na ostatni mecz Betard Sparty z SM Solar Falubazem Zielona Góra (45:45). - Mówiąc z przymrużeniem oka, to chyba były jedyne osobniki, które przedostały się na Stadion Olimpijski bez maseczek - żartował rzecznik prasowy wrocławskiego klubu Adrian Skubis.

Tacy kibice nie zdarzają się zbyt często. W niedzielne popołudnie kilka lisów wybrało się na Stadion Olimpijskie we Wrocławiu i jak gdyby nigdy nic podziwiały żużlowców Betard Sparty i SM Solar Falubaz Zielona Góra.

KOSZMARNE sceny podczas wyścigu. Mechanik prawie ZMIAŻDŻONY przez samochody [WIDEO]

- Mówiąc zupełnie poważnie, dwa lisy wygrzewały się na dachu parku maszyn. W tym momencie, z uwagi na obecne przepisy, ta strefa i przyległe do niej sektory są całkowicie wyłączone dla publiczności. Pewnie z tego powodu te lisy, nie czując zagrożenia ludzi, przez jedną z wyłączonych bram weszły na stadion. Nasz obiekt położy jest w dzielnicy Zalesie, to miejsce z pięknym drzewostanem i żyje tam sporo zwierząt - powiedział rzecznik wrocławskiego klubu Adrian Skubis w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Przedstawiciele Betard Sparty Wrocław zgłosili sprawę lisów do odpowiednich służb, by w przyszłości uniknąć tego typu sytuacji.

Najnowsze