Rozwód to za mało, aby ich rozdzielić. 70-letnia legenda F1 i ociekająca SEKSEM 40-latka na wakacjach

2020-07-06 16:32 DKO
Elisabetta Gregoraci na plaży
Autor: EAST NEWS Elisabetta Gregoraci na plaży

Rozwód zazwyczaj kojarzy się z kłótniami, napiętymi relacjami między byłymi partnerami i salą sądową. Okazuje się, że postanowienie o zakończeniu wspólnego życia nie zawsze musi odbywać się w atmosferze skandalu. Legendarny Flavio Briatore postanowił spędzić wakacje ze swoją byłą żoną, Elisabetta Gregoraci. Kobieta w wieku 40 lat nadal wygląda zjawiskowo.

Każdy kibic Formuły 1 nazwisko Briatore powinien znać doskonale. Włoski przedsiębiorca przez wiele lat był obecny w królowej sportów motorowych. W tej dyscyplinie sportu pojawił się w 1988 roku jako szef Benetton Formula. Później prowadził team Renault, który pod jego wodzą odnosił duże sukcesy. Briatore znany jest również z licznych romansów z o wiele młodszymi partnerkami.

Narzeczona Szpilki w SEKSOWNEJ pozie. Wypina POŚLADKI na sofie, a NAGĄ pierś zakrywa kwiatem [ZDJĘCIE]

Super Sport 2 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jedną z nich jest Elisabetta Gregoraci. 40-latka to znana prezenterka telewizyjna i modelka. Mimo upływu lat nadal może pochwalić się zjawiskowym ciałem. Widać to na ostatnich zdjęciach z wakacji. Gregoriaci przez fotoreporterów została przyłapana na plaży w Forte dei Marmi. W kusym bikini prezentuje się znakomicie i nie dziwi, że fotoreporterzy wzięli ją sobie za cel.

Seks bez przyjemności? Ewa Brodnicka wskazała, kto na to zasłużył!

Co ciekawe, Gregoraci nie pojechała tam sama. Włoszka na wakacjach pojawiła się z... Briatore. To o tyle ciekawe, że para w 2017 roku wzięła rozwód. Niewykluczone, że byłe małżeństwo utrzymuje dobre relacje ze względu na swojego syna, Falco. 10-latek również był obecny w Forte dei Marmi

Najnowsze