Schumacher pojedzie w Formule 1 w nowym sezonie! To już OFICJALNY komunikat!

2020-12-02 10:05 md
Mick Schumacher
Autor: AP Mick Schumacher

Kończy się sezon 2020 w Formule 1, a już po przerwie zimowej rozpoczną się kolejne rozgrywki. Nie może zatem dziwić fakt, że zespoły poświęcają swoją uwagę na kompletowaniu zespołów pod kątem kolejnych zmagań. W oficjalnych komunikatach pojawiają się kolejne nazwiska. Tym razem jednak uwaga fanów F1 została przyciągnięta szczególnie - obok takiego wydarzenia nie można przejść obojętnie!

Sezon 2020 w Formule 1 z całą pewnością zapisze się na kartach historii motorsportu. W tym przypadku, tak jak i w wielu innych dyscyplinach sportowych, mieliśmy do czynienia z ogromnym kryzysem wywołanym wybuchem pandemii koronawirusa. Same zmagania zaczęły się dużo później niż planowano - po zakończeniu wiosennego lockdownu wprowadzonego w wielu krajach świata. Na całe szczęście ostatecznie wszystko udało się doprowadzić do pomyślnego końca.

Szczęsny BEZ OGRÓDEK o Lewandowskim i Brzęczku! Nie gryzł się w język, SKRYTYKOWAŁ

Dobiegający końca sezon - podobnie jak i poprzedni - należy do Lewisa Hamiltona. Brytyjczyk ponownie nie miał sobie równych i zdecydowanie zasłużenie obronił tytuł mistrza świata. A czy zmieni się to w kolejnej edycji? To już pokażą kolejne miesiące.

Tymczasem poznajemy konkrety na temat kadr kompletowanych przez poszczególne zespoły. Wyjątkowo ciekawie zapowiada się sytuacja w Haasie - team ten poinformował, że w jego barwach pojedzie Mick Schumacher, syn legendarnego kierowcy F1, Michaela.

Michael Schumacher od kilku lat mierzy się z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi wypadku, którego doznał podczas jazdy na nartach. Teraz jego dziedzictwo w królowej motorsportu spróbuje kontynuować syn, dla którego będzie to debiut w tak eksponowanej roli.

Rewanż GOŁOTA vs TYSON i DON KASJO vs Norman Parke?! Vlog Andrzeja Kostyry
Najnowsze