Szczęsny BEZ OGRÓDEK o Lewandowskim i Brzęczku! Nie gryzł się w język, SKRYTYKOWAŁ

2020-12-02 9:19 mil
Jerzy Brzęczek, Robert Lewandowski
Autor: SE Jerzy Brzęczek, Robert Lewandowski

Po ostatnich meczach reprezentacji Polski, wobec zespołu "Biało-czerwonych" namnożyło się mnóstwo głosów krytyki. Oliwy do ognia swoim zachowaniem po meczu z Włochami dolali kapitan drużyny narodowej, Robert Lewandowski, a także jej selekcjoner, Jerzy Brzęczek. Głos w tym temacie zabrała kolejna popularna osoba, która nie ukrywa, że nie podziela postawy dwójki wymienionych.

W listopadzie reprezentacja Polski zmierzyła się m.in. na wyjeździe z Włochami. I obiektywnie rzecz biorąc było to jedno z najsłabszych spotkań polskiej kadry w ostatnich latach. "Biało-czerwoni" nie mieli w Reggio Emilia absolutnie żadnych argumentów, zasłużenie ulegając swoim przeciwnikom 0:2. Później głośno zrobiło się o napięciu na linii Robert Lewandowski - Jerzy Brzęczek. Pierwszy nie ukrywał, że nie kupił planu przygotowań szkoleniowca do tego starcia, drugi natomiast zarzucał piłkarzowi, że to z powodu opuszczonych treningów.

Mike Tyson MÓGŁ ZGINĄĆ po własnej walce?! SZOKUJĄCE doniesienia

- Wypowiedzią selekcjonera też byłem zdumiony. Przypomniało mi się zdanie Marka Twaina: „W dużym towarzystwie siedząc i milcząc lepiej być poczytywanym za nierozgarniętego, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości". Jerzy w ogóle nie powinien odnosić się do wypowiedzi Roberta. A jeśli już, to zgrabniej i mądrzej - stwierdził na łamach "Przeglądu Sportowego" były bramkarz polskiej kadry, Maciej Szczęsny, prywatnie ojciec obecnego golkipera zespołu, Wojciecha.

- Moim zdaniem obaj panowie niepotrzebnie gadali w taki sposób przed tak szerokim audytorium - podkreslił 55-latek.

Z całą pewnością zarówno Lewandowski jak i Brzęczek mają teraz czas na przemyślenie swojego zachowania. Najbliższe zgrupowanie kadry odbędzie się bowiem dopiero w marcu, a wtedy sytuacja może wyglądać już zgoła inaczej.

Rewanż GOŁOTA vs TYSON i DON KASJO vs Norman Parke?! Vlog Andrzeja Kostyry
Najnowsze