Wielkie emocje w Red Bull Enduro Lidze! Oglądaj na żywo wspaniałe zawody o tytuł Enduro Kozaka [TRANSMISJA LIVE]

2021-10-10 13:47
Tadeusz Błażusiak
Autor: Eastnews

Już w niedzielę zostanie wyłoniony największy Enduro Kozak w Polsce! W eliminacjach Red Bull Enduro Ligi wzięło udział 183 riderów, a najlepsi z nich zmierzą się 10 października na torze BKM Racing w Dębskiej Woli. Kwalifikacje przeprowadzono w formie online, ale finał zawodów odbędzie się koło w koło. Pierwszy przejazd wystartuje sam Tadeusz "Taddy" Błażusiak, a transmisja ze zmagań rozpocznie się o godzinie 14:00.

Red Bull Enduro Liga to hybrydowy projekt, który łączy rywalizację w świecie online z tą w rzeczywistości. Tegoroczne zawody są drugimi w historii, pierwsza edycja odbyła się w październiku zeszłego roku. Kwalifikację do finału na torze w Dębskiej Woli uzyskali najlepsi riderzy miesięcznych, internetowych eliminacji. Uczestniczyło w nich 183 zawodników, którzy przesłali ponad 600 zgłoszeń wideo. Mieli oni za zadanie wykonać 4 polecenia rzucone przez Tadeusza Błażusiaka, a sprawdzały one: technikę, szybkość, odwagę i zabawę. W finale wystąpi 100 riderów z całej Polski, a faworytami po części internetowej zostali Filip Więckowski (115 pkt), Przemek Kaczmarczyk (109 pkt) i Oskar Kaczmarczyk (105 pkt). Poniżej możecie obejrzeć transmisję z zawodów, która wystartuje o godzinie 14:00:

Wielkie emocje gwarantowane

Zmagania wystartują już wcześniej, bowiem rywalizacja na torze rozpocznie się o 10:00. Honorowym gościem tego wydarzenia jest Tadeusz Błażusiak, który wypowiedział się o tej imprezie. - Uważam, że Red Bull Enduro Liga to świetny sposób, żeby się rozwijać. W części internetowej widać było ogromny progres zawodników między pierwszą a ostatnią rundą. Teraz na Enduro Kozaków czeka wyścig kwalifikacyjny i pucharowy format zawodów, więc na pewno będzie mnóstwo ciekawych pojedynków i masa emocji. Już nie mogę się doczekać! - wyznał legendarny polski rider.

Zawody rozpoczną się w niedzielę 10 października o 10:00 i zakończą o 15:30. Wstęp na teren wydarzenia będzie bezpłatny i otwarty dla pierwszych 500 widzów. Półfinał, wyścig ostatniej szansy i przejazdy finałowe będą także transmitowane na żywo. Szczegółowy harmonogram:

10:00 – 11:30 Przejazd kwalifikacyjny wszystkich uczestników.

13:00 – 15:30 Wyścigi play-off zakwalifikowanych riderów

13:00 – 14:00 Wyścigi ćwierćfinałowe

14:00 – 14:30 Wyścigi półfinałowe *

14:30 – 14:45 Wyścig ostatniej szansy  *

14:45 – 15:10 Finał *

* - transmisja na żywo

Sonda
Potrafisz jeździć motocyklem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze