Była ekipa Kubicy znów jest obiektem DRWIN. Co oni zrobili z tym bolidem?! [ZDJĘCIE]

2020-02-18 8:00 DaO
Williams
Autor: East News

Za ekipą Williamsa jeden z najgorszych sezonów w historii ich występów w Formule 1. O tym, jak fatalnie wygląda sytuacja ekipy z Grove boleśnie przekonał się Robert Kubica, który jeszcze parę miesięcy temu reprezentował barwy tego zespołu. Wiele wskazuje na to, że Williams znów będzie obiektem drwin ze strony kibiców. A wszystko przez to, jak wygląda bolid przygotowany na nadchodzący sezon.

Ciężko było znaleźć w minionym sezonie choć jeden powód do pochwalenia brytyjskiego zespołu. Od testów w Barcelonie, po ostatni wyścig w Abu Zabi w Williamsie nic się nie zgadzało. Problemów było tak wiele, że nie udało się ich rozwiązać przez kilka miesięcy. Konsekwencją tego była ostatnia pozycja w klasyfikacji konstruktorów, a jeden jedyny punkt zdobył Robert Kubica.

Nie jest więc łatwo uwierzyć kibicom tej ekipy, że nadchodzący rok będzie zdecydowanie lepszy. Promyk nadziei jednak się pojawił. W odróżnieniu od ubiegłego sezonu, bolid Williamsa jest już gotowy i będzie mógł w pełni uczestniczyć w nadchodzących testach. Ale już teraz ekipa z Grove musi zmagać się z licznymi drwinami skierowanymi pod swoim adresem.

Wszystko przez wygląd bolidu, a konkretnie malowanie na nim. Pojazd ma więcej barw niż w ubiegłym roku, ale ktoś, kto decydował o rozmieszczeniu kolorów mocno się pogubił. Williams przedstawił bolid w poniedziałek i w Internecie od razu pojawiła się masa memów i komentarzy, które porównują pojazd do... pasty do zębów. I niestety dla ekipy z Grove, ciężko nie zgodzić się z takimi porównaniami.