Williams znowu obiektem BEZLITOSNYCH drwin! Kibice szydzą z nich po odejściu Kubicy

2020-01-11 15:01 MSo
Robert Kubica
Autor: EastNews Robert Kubica

Robert Kubica nie będzie współpracował w nowym sezonie z teamem Williams. Brytyjski zespół kompromitował się w minionym sezonie na każdym kroku - poczynając od zimowych testów, na decyzjach podejmowanych w trakcie wyścigów kończąc. Fani "królowej motorsportu" są bezlitośni dla ekipy, która szykuje się na start nowego sezonu!

Zbliża się nowy sezon Formuły 1. FIA opublikowała już kalendarz wszystkich testów, a także zmagań w ramach kolejnych Grand Prix. Jeszcze przed zakończeniem zmagań w 2019 roku, Robert Kubica poinformował, że rezygnuje ze współpracy z teamem Williams, który kompromitował się na każdym kroku. Kierowcy w beznadziejnym bolidzie zdobyli tylko jeden punkt!

Polski kierowca w tym roku będzie współpracował z Alfa Romeo Racing Orlen! Williams natomiast będzie musiał radzić sobie z Nicholasem Latifim i Georgem Russellem. Na brytyjski zespół spada już mnóstwo żartów i szydery ze strony kibiców, którzy z przykrością patrzą na upadek legendy!

Wszystko przez ostatni wpis Brytyjczyków na Twitterze. - Zostało 40 dni do pierwszego dnia testów. Nie trzeba długo czekać na pierwsze okrążenia w 2020 roku - napisała ekipa Williamsa. Fani od razu przypomnieli im serię wpadek z zeszłego roku. - 40 dni dla wszystkich zespołów, 43 dni dla was - szydził jeden z kibiców. - Bolid będzie gotowy tym razem? - dodawał inny!

Nie brakowało też żartów z tempa wyścigowego pojazdu w minionym sezonie. Williams próbował podejść do sprawy z przymrużeniem oka, ale zdecydowaniie im to nie wyszło. To tylko nasiliło kolejne szydercze komentarze. Przypomnijmy, że pierwsze zimowe testy odbędą się w dniach 19-21 lutego na torze Catalunya.

Najnowsze