Zmarzlik dosiadł POTWORNEJ maszyny. To monstrum ciężko opanować

2020-11-12 13:22 ŁOLI
Bartosz Zmarzlik
Autor: East News Bartosz Zmarzlik

Bartosz Zmarzlik jest w ostatnich tygodniach rozchwytywany wszędzie, gdzie tylko się pojawi. Dwukrotny mistrz świata w żużlu po tym, jak obronił zdobyte przed rokiem trofeum zdążył w być gościem Jakuba Wojewódzkiego, pojawić się w Dzień Dobry TNV, a także zasiąść w studiu Turbo Kozaka u Bartosza Ignacika. Teraz, gdy kurz po sukcesie zaczyna powoli opadać, Bartosz Zmarzlik w końcu mógł zamienić motocykl na inną, potężniejszą maszynę i zająć się swoim hobby.

Bartosz Zmarzlik bez dwóch zdań stał się już ikoną polskiego żużla. W 2019 roku zdobył tytuł mistrza świata i dołączył do wąskiego grona Polaków, którym udała się ta sztuka. Przed nim dokonali tego wyłącznie Jerzy Szczakiel w 1973 roku oraz Tomasz Gollob w roku 2010. Dla zawodnika Stali Gorzów to było jednak za mało i w tym roku był w stanie obronić zdobyty tytuł i stał się tym samym 10. żużlowcem w historii indywidualnych mistrzostw świata, którym udało się zdobyć tytuł dwa razy z rzędu. To przełożyło się oczywiście na gwałtowny wzrost popularności Zmarzlika nad Wisłą, a zawodnik w ostatnich tygodniach gościł w wielu programach, takich jak Kuba Wojewódzki, Dzień Dobry TVN, czy Turbo Kozak. Wszyscy chcieli dowiedzieć się nie tylko czegoś więcej o zawodniku, ale również poznać jego sposób bycia. 

Mistrz przeszedł wielką METAMORFOZĘ. Rzucił żonę i zrobił TO ze swoim ciałem

Teraz, gdy mistrz świata w końcu ma trochę czasu na odpoczynek, może zająć się swoim hobby. W tym celu zamienił motocykl na o wiele większy i potężniejszy sprzęt. Jak sam przyznał w jednym z wywiadów, chce zbudować w pobliżu swojego domu tor do Motocrossu, którego jest wielkim fanem, a także sam lubi sprawdzić się na innej maszynie niż motocykl żużlowy. W tym celu potrzebna mu jest koparka.

Georgina Rodriguez wypinając PUPĘ ryzykowała wiele. SEKSOWNE WYGIBASY na krawędzi bezpieczeństwa

Bartosz Zmarzlik
Autor: Instagram/ Bartosz Zmarzlik
Najnowsze