Żużel IMP Krosno TV Transmisja NA ŻYWO Gdzie oglądać zużel dzisiaj w Krośnie IMP Transmisja ONLINE 15.08

i

Autor: Paweł Jaskółka Żużel IMP Krosno TV Transmisja NA ŻYWO Gdzie oglądać zużel dzisiaj w Krośnie IMP Transmisja ONLINE 15.08

Żużel w Krośnie

Żużel IMP Krosno TV Transmisja NA ŻYWO Gdzie oglądać żużel dzisiaj w Krośnie IMP Transmisja ONLINE 15.08

2022-08-15 18:41

IMP Transmisja TV NA ŻYWO Gdzie oglądać Żużel dzisiaj 15.08 IMP Krosno. Po lipcowych zawodach w Grudziądzu dzisiaj cykl finałów IMP zagości w Krośnie. Na czele klasyfikacji generalnej jest Bartosz Zmarzlik, który ma 4 punkty przewagi nad Jarosławiem Hampelem i 5 nad Dominikiem Kuberą. Kto będzie górą w drugiej odsłonie żużlowych zmaga IMP w Krośnie? Gdzie obejrzeć IMP TRANSMISJA TV Na jakim programie IMP w Krośnie dzisiaj w TV 15 sierpnia.

Już dzisiaj najlepsi polscy żużlowcy powalczą w Krośnie w drugiej rundzie zmagań o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski. Zwycięzca oprócz złotego medalu, szarfy oraz pucharu dostanie tzw. Czapkę Kadyrowa, jako nieoficjalne przechodnie trofeum. Faworytem jest Bartosz Zmarzlik, który potwierdził klasę, wygrywając pierwsze zawody na torze w Grudziądzu. Były mistrz świata ma 4 punkty przewagi nad Jarosławiem Hampelem i 5 nad Dominikiem Kuberą. Kto będzie górą w drugiej odsłonie żużlowych zmagań IMP w Krośnie? - Po ciężkich bojach w Cardiff, wracamy do Polski, do Krosna na 2. Finał IMP. Już dzisiaj o 19:00 trzeba powalczyć o kolejne punkty - napisał do kibiców Bartosz Zmarzlik.

IMP Krosno Gdzie oglądać ŻUŻEL dzisiaj IMP TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Indywidualne Mistrzostwa Polski to najważniejsza żużlowa indywidualna krajowa impreza w sezonie. Na torze w Krośnie już dzisiaj odbędzie się druga runda IMP 2022. Początek o godz. 19. Z dziką kartą wystartuje Mateusz Szczepaniak (Cellfast Wilki Krosno). - To dla mnie ważny start, bo choć nie udało mi się niestety awansować bezpośrednio do finałowej stawki, to jednak cieszę się bardzo, że otrzymałem dziką kartę. Postaram się wykorzystać znajomość naszego długiego i szerokiego toru, który do najłatwiejszych nie należy. Trzeba tu sporo pokombinować, by umieć wyprzedzić rywali. Postaram się powalczyć z krajową czołówką – powiedział Szczepaniak.

Tytułu broni Bartosz Zmarzlik, który rok temu w rozgrywanych według jeszcze starych zasad finałowych zmaganiach w Lesznie wyprzedził Macieja Janowskiego i Janusza Kołodzieja. W tym roku formułę IMP zmieniono. Najlepszego polskiego zawodnika wyłonią 3 rundy. Oprócz Grudziądza, zmagania odbędą się także w Krośnie (15 sierpnia) oraz Rzeszowie (5 września). - W zeszłym roku stanąłem na pierwszym stopniu podium. W tym sezonie obrona tytułu będzie jeszcze cięższa, bo właśnie zaczynamy cykl Indywidualnych Mistrzostw Polski. Trzymajcie kciuki! - zaapelował do fanów Bartosz Zmarzlik, największy faworyt IMP.

IMP w Krośnie Transmisja TV Gdzie obejrzeć żużel dzisiaj STREAM ONLINE LIVE 15.08.2022

Bartosz Zmarzlik wysoką formę potwierdził w Cardiff i z każdym kolejnym Grand Prix przybliża się do tytułu mistrza świata na żużlu. W GP Wielkiej Brytanii zajął drugie miejsce, a jego przewaga nad drugim w klasyfikacji generalnej Leonem Madsenem wynosi aż 22 punkty! W Cardiff sensacyjnie wygrał Brytyjczyk Daniel Bewley. Zmarzlik po raz czwarty w sześciu rozegranych rundach GP stanął na podium. Do końca sezonu zostało już tylko cztery rundy Grand Prix, w tym dwie w Polsce. Trudno sobie wyobrazić, żeby mógł stracić przewagę i 1 października w Toruniu nie świętować trzeciego w karierze tytułu mistrza świata. Podkreślić trzeba również świetną dyspozycję Patryka Dudka. Choć na początku sezonu to nie w nim, a w Macieju Janowskim upatrywano drugiego polskiego kandydata do walki o medale, to Dudek jeździ w Grand Prix rewelacyjnie. W Cardiff stanął na podium i jest trzeci w klasyfikacji generalnej, a wciąż może ścigać drugiego Madsena. Następne zawody Grand Prix 27 sierpnia we Wrocławiu.

Lista startowa IMP w Krośnie:

 • 1. Grzegorz Zengota (ROW Rybnik)

 • 2. Jarosław Hampel (MOTOR Lublin)

 • 3. Tobiasz Musielak (CELLFAST WILKI Krosno)

 • 4. Dominik Kubera (MOTOR Lublin)

 • 5. Patryk Dudek (FOR NATURE SOLUTIONS Apator Toruń)

 • 6. Maciej Janowski (BETARD Sparta Wrocław)

 • 7. Bartosz Smektała (ZIELONA-ENERGIA.COM Włókniarz Częstochowa)

 • 8. Janusz Kołodziej (FOGO Unia Leszno)

 • 9. Bartosz Zmarzlik (MOJE BERMUDY Stal Gorzów)

 • 10. Mateusz Szczepaniak (CELLFAST WILKI Krosno)

 • 11. Jakub Miśkowiak (ZIELONA-ENERGIA.COM Włókniarz Częstochowa)

 • 12. Kacper Woryna (ZIELONA-ENERGIA.COM Włókniarz Częstochowa)

 • 13. Jakub Jamróg (ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk)

 • 14. Przemysław Pawlicki (ZOOLESZCZ GKM Grudziądz)

 • 15. Mateusz Cierniak (MOTOR Lublin)

 • 16. Paweł Przedpełski (FOR NATURE SOLUTIONS Apator Toruń)

 • 17. Krzysztof Buczkowski (STELMET Falubaz Zielona Góra)

 • 18. Rafał Karczmarz (CELLFAST WILKI Krosno)

IMP Krosno TRANSMISJA TV GDZIE OGLĄDAĆ ŻUŻEL dzisiaj 15.08 IMP STREAM ONLINE LIVE

Druga runda Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu zostanie rozegrana w sobotę 15 sierpnia w Krośnie. Początek rywalizacji o godzinie 19. Transmisja tv na żywo z IMP na antenie Canal+ Premium. Stream online wykupić można na stronie canalplus.com/pl a także w usługach NC+ GO i Player.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze