Żużlowiec Przemysław Pawlicki jak Robert Lewandowski! Brakuje mu tylko...

Przemysław Pawlicki, Robert Lewandowski
Autor: Instagram

Świetny na torze, a poza nim – tryskający energią i poczuciem humoru. To cały Przemysław Pawlicki (30 l.), który postanowił wzorem Roberta Lewandowskiego (33 l.) położyć się w łóżku ze swoimi trofeami. A że nie ma ich jeszcze zbyt wielu, to zapozował z kaskami. Wszystko przed Przemkiem, trofea są do zdobycia, ale rywale z pewnością łatwo mu na to nie pozwolą.

Zdjęcie Roberta Lewandowskiego, który poukładał na łóżku swoje trofea i z nimi pozował, obiegło świat i stało się już słynne. Inni sportowcy chcą je naśladować, ale mało kto może równać się z „Lewym” pod względem osiągnięć. Przemek Pawlicki postanowił więc puścić oko do swoich kibiców. Powtórzył zdjęcie Lewandowskiego, tyle że leżał z żużlowymi kaskami. "Łyk porannej kawki i czas zbierać ekipę na trening przy H4. A przy okazji... Przedstawiam wam nowe kaski na sezon 2k21" - napisał pod zdjęciem Pawlicki.

Żużel: Polonia - Unia. Gryfy wyraźnie lepsze od Jaskółek! Świetna forma liderów gospodarzy

W tym sezonie Przemek występuje w drużynie GKM Grudziądz. Już w piątek jego zespół w zaległym meczu 1. kolejki Ekstraligi zmierzy się ze Spartą Wrocław. W pierwotnym terminie spotkania, 3 kwietnia, Pawlicki miał nie wystąpić, bo przebywał akurat na kwarantannie spowodowanej zakażeniem koronawirusem. Na szczęście żużlowiec doszedł już do siebie i pozostaje do dyspozycji trenera.

Pogrzeb legendy polskiego żużla
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze