Żona Andrzeja Gołoty pokazała, jak naprawdę wygląda ich życie. Surowe mięso na śniadanie

2021-04-08 9:02 Damian Okła
Andrzej Gołota
Autor: SE Andrzej Gołota

Starsi kibice pięściarstwa w Polsce z rozrzewnieniem wspominają lata, gdy do ringu wchodził Andrzej Gołota. Wówczas aż miło było wstać nad ranem, aby zobaczyć, jak pochodzący z Warszawy zawodnik walczy z największymi nazwiskami w wadze ciężkiej. Niestety nic nie trwa wiecznie i Gołota już od wielu lat jest na sportowej emeryturze. Kibice dowiadują się, co u niego słychać, dzięki zdjęciom jego żony, Marioli, które publikuje na Instagramie. Ich bohaterami są też często psy małżeństwa.

W ostatnich latach ciężko doszukać się jakichkolwiek dużych sukcesów polskich pięściarzy na międzynarodowej arenie. Po czasach, gdy reprezentanci biało-czerwonych walczyli o najważniejsze pasy w danych kategoriach wagowych, nadeszły nieco gorsze momenty w rodzimym boksie. W takich chwilach wielu kibiców wraca wspomnieniami do tego, co działo się na przełomie XX i XXI wieku. Wówczas niekwestionowanym królem polskiego boksu był Andrzej Gołota. Wielu ekspertów wróżyło, że warszawianin będzie mistrzem świata w wadze ciężkiej. Niestety do tego nie doszło, a pas mistrzowski w królewskiej kategorii został jedynie niespełnionym marzeniem. Teraz Gołota jest na sportowej emeryturze i żyje w Stanach Zjednoczonych. Wraz z żoną Mariolą wiodą spokojne życie za "wielką wodą", o czym mogą świadczyć zdjęcia publikowane na Instagramie.

Tak wygląda teraz Andrzej Gołota. Zdjęcie żony pokazuje, jaka jest prawda o jego życiu

Dzięki ukochanej naszego pięściarza, wiemy jak wiedzie się byłemu pięściarzowi. Mariola Gołota od czasu do czasu pokazuje fotografie, które pokazują codzienne życie w ich rodzinie. Bardzo często żona Gołoty dodaje opis z przymrużeniem oka. Tym samym potrafi rozbawić fanów jej męża. Ostatnie zdjęcie również spotkało się z pozytywną reakcją kibiców. Mariola Gołota pokazała bowiem, jak wygląda poranek w ich domu. Szczegóły sprawdzicie w galerii.

Nazwał Andrzeja Gołotę KALEKĄ! Żona nie mogła już dłużej czekać. UJAWNIŁA wyniki badań

Najnowsze