"Don Kasjo" i Saleta gośćmi Andrzeja Kostyry NA ŻYWO! Bezkompromisowe i mocne opinie GWARANTOWANE

Live Andrzej Kostyra, Kasjusz Don Kasjo Życiński i Przemysław Saleta
Autor: Super Express Live Andrzej Kostyra, Kasjusz "Don Kasjo" Życiński i Przemysław Saleta

To jest prawdziwa bomba! Andrzej Kostyra z okazji przekroczenia 100 tysięcy subskrypcji przeprowadzi pierwszą transmisję live za pośrednictwem swojego kanału na YouTube! Na pierwszy ogień przygotował dwa gorące nazwiska. Obecnością zaszczycą go gwiazda FAME MMA Kasjusz "Don Kasjo" Życiński oraz mistrz Europy w boksie i mistrz świata w kickboxingu, Przemysław Saleta. Taki skład zapewnia gigantyczne emocje, bezkompromisowe wypowiedzi oraz szczere opinie! Legenda polskiego dziennikarstwa sportowego zaprasza na transmisję w piątek, 4 grudnia o godzinie 11:00. Transmisja na Sport.se.pl i kanale YouTube KOstyra SE!

Ostatnio informowaliśmy o wielkim sukcesie legendy dziennikarstwa sportowego w Polsce, Andrzeja Kostyry. Słynny komentator przekroczył magiczną barierę stu tysięcy subskrypcji na YouTube! - To mi się na stare lata (72) trafiło. Wczoraj pękła granicą 100 tys subskrypcji mojego kanału KOstyra SE i 25 milionów odsłon (245 filmów). Serdeczne dzięki. Chyba jeszcze pociągnę - pisał na Twitterze. Z tej okazji, redaktor przygotował dla swoich fanów wielką niespodziankę. W piątek, 4 grudnia odbędzie się jego pierwsza transmisja na żywo na YouTube, na którą zaprosił dwie doskonale znane osobistości. Jedna z nich kojarzona jest przede wszystkim przez młodszą publiczność. Kasjusz "Don Kasjo" Życiński to gwiazda FAME MMA, która wciąż czeka na pogromcę. Trio uzupełnia mistrz świata w kickboksingu, mistrz Europy w boksie i były posiadacz pasów interkontynentalnych WBC i IBO, Przemysław Saleta. Z pewnością będzie gorąco! Zwłaszcza, że każdy z nich nigdy nie gryzie się w język i mówi to, co czuje.

ZOBACZ: Don Kasjo podróżuje w LUKSUSIE! Zawodnik FAME MMA jeździ nietuzinkową bryką - ZDJĘCIA

Początek transmisji na żywo Andrzeja Kostyry z udziałem Przemysława Salety i Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego w piątek, 4 grudnia o 11:00! Zapraszamy!

Najnowsze