Andrzej Kostyra, Przemysław Saleta

i

Autor: SE Andrzej Kostyra, Przemysław Saleta

Andrzej Kostyra założył się z Przemkiem Saletą przed walką Cieślak - Okolie! Wysoka stawka pojedynku [TYLKO U NAS]

2022-02-24 16:49

Oczy polskich fanów boksu w najbliższy weekend skierowane będą na Londyn, gdzie Michał Cieślak walczyć będzie z Lawrencem Okoliem o pas mistrza świata federacji WBO w wadze junior ciężkiej. Przed takim pojedynkiem nie mogło oczywiście zabraknąć komentarza Andrzeja Kostyry, który pochylił się nad walką Cieślak - Okolie wraz z Przemkiem Saletą. Przy okazji, panowie postanowili założyć się po raz kolejny.

Przy okazji największych walk z udziałem polskich pięściarzy, emocje potrafią sięgać zenitu. Tak oczywiście jest również przed pojedynkiem Cieślak - Okolie. Aby podgrzać atmosferę przed starciem Polaka o mistrzostwo świata, panowie postanowili założyć się o wynik walki... nie pierwszy raz w historii.  - My już raz z Przemkiem zakładaliśmy się o wynik walki Polak o mistrzostwo świata. Chodzi o walkę Andrzeja Gołoty z Brewsterem. Ja głosowałem sercem i mówiłem, że wygra Gołota. Wygrał Brewster - wyjaśnił Andrzej Kostyra. Wtedy dziennikarz oraz pięściarz postanowili założyć się o... wyczyszczenie butów wygranego. Saleta w ostatniej chwili zlitował się jednak nad Kostyrą i tym razem będzie miał okazję znów wygrać z nim zakład.

Eksperci typują walkę Cieślaka o tytuł mistrza świata! Zdania podzielone! [TYLKO U NAS]

Tym razem to Przemek Saleta postawił na polskiego pięściarza, a Andrzej Kostyra nauczony doświadczeniami z walki Gołoty uważa, że górą będzie Okolie. Stawka tego pojedynku będzie wysoka nie tylko w ringu. - Przemek stawia na Cieślaka, a ja stawiam na Okoliego, ale mówię - stawiam rozumem. Serce mówi, że może będzie inaczej. Już nie będziemy się Przemek zakładać kto komu czyści buty. Za starzy jesteśmy na czyszczenie butów. Zakładamy się proszę państwa o butelkę dobrego wina - wyznał Andrzej Kostyra tuż po tym, jak postanowił postawić na Brytyjczyka, podczas gdy Przemysław Saleta uważa, że wygra Cieślak. Zobaczcie całą rozmowę Andrzeja Kostyry i Przemysława Salety o walce Cieślak - Okolie, w materiale wideo poniżej!

Szpilka zaczepił Okoliego i się doigrał! Błyskawiczna odpowiedź pięściarza, brutalna riposta

Andrzej Kostyra założył się z Saletą przed walką Cieślak - Okolie
Sonda
Czy Michał Cieślak zostanie mistrzem świata?

Wielkie odliczanie do walki Cieślak - Okolie. Brytyjczyk po raz drugi broni pasa

Do walki Michała Cieślak z Lawrencem Okolim dojdzie już w najbliższą niedzielę 27 lutego w godzinach wieczornych. Dla Brytyjczyka walka z Polakiem będzie drugą obroną pasa mistrzowskiego. Okolie zdobył tytuł w marcu ubiegłego roku, pokonując w 6. rundzie Krzysztofa Głowackiego. Pół roku później miała miejsce jego pierwsza obrona, jednak wtedy bez większego problemu poradził sobie z Dilanem Prasoviciem.

Ujawniono, ile FAME MMA sprzedało PPV! To kolejny rekord! Federacja zarobiła grube miliony, te dane robią wrażenie

Najnowsze