Artur Szpilka

i

Autor: Tomasz Radzik, Super Express Artur Szpilka

Szpilka zaczepił Okoliego i się doigrał! Błyskawiczna odpowiedź pięściarza, brutalna riposta

2022-02-21 14:43

Artur Szpilka postanowił zrobić sobie przerwę od boksu i zamierza zadebiutować w MMA. Nie oznacza to jednak, że nie obserwuje aktualnych wydarzeń w swojej ukochanej dyscyplinie. Już niedługo Michał Cieślak zmierzy się w walce o mistrzostwo świata federacji WBO w wadze junior ciężkiej z Lawrencem Okolie, a Szpilka bardzo mocno dopinguje rodaka. Teraz postanowił on zaczepić Okoliego na Twitterze, ale tak brutalnej riposty ze strony Brytyjczyka chyba się nie spodziewał.

Artur Szpilka po raz ostatni w ringu pojawił się 30 maja 2021 roku i nie zapowiada się, abyśmy w najbliższym czasie mieli oglądać go w walce bokserskiej. 32-letni bokser długo dochodził do siebie po nokaucie z rąk Łukasza Różańskiego, a później postanowił, że spróbuje swoich sił w mieszanych sztukach walki. Wciąż jednak aktywnie śledzi on wydarzenia ze świata boksu i teraz bardzo mocno trzyma kciuki za sukces innego polskiego pięściarza, Michała Cieślaka. Ten już za kilka dni ma walczyć z Lawrencem Okolie o pas mistrza świata federacji WBO w wadze junior ciężkiej. Zadanie na pewno nie będzie łatwe, ale wiele osób, w tym Artur Szpilka, wierzy w zwycięstwo Polaka. Szpilka przy okazji postanowił nieco podkręcić atmosferę przed walką, zaczepiając Okoliego na Twitterze. Ten jednak nie pozostał mu dłużny i ostro zripostował.

Artur Szpilka szczerze o MMA. Chce wyjaśnić kilka konfliktów [TYLKO U NAS]

Sonda
Czy Michał Cieślak zostanie mistrzem świata?

Szpilka zaczepia Okoliego. Brytyjczyk mocno odgryzł się Polakowi

Artur Szpilka w przeszłości także miał szansę walczyć o pas mistrzowski. „Szpila” bił się jednak o mistrzostwo wagi ciężkiej, a jego rywalem był Deontay Wilder, który ciężko znokautował polskiego boksera. Artur Szpilka postanowił zaczepić Lawrenca Okolie przypominając swoją przepychankę słowną z Wilderem przed ich walką.

Szpilka szczerze o walce Cieślaka! Dla niego to morderca o twarzy mordercy, mówi o wyrywaniu serca [TYLKO U NAS]

Okolie bardzo szybko zareagował na wpis Artura Szpilki, a sposób, w jaki to zrobił, nie pozostawia złudzeń, że podchodzi do wszystkiego bardzo poważnie. Przy okazji mocno zaatakował samego Szpilkę. – Zmiażdżyłbym cię. Szanuję jednak swojego rywala i skupię się na nim. Nie liczy się nic innego oprócz niedzielnej walki – napisał Lawrence Okolie. Wpis opatrzył także wymownym zdjęciem z walki Chisora – Szpilka, które przedstawia moment tuż przed tym, jak Polak został znokautowany.

Eksperci typują walkę Cieślaka o tytuł mistrza świata! Zdania podzielone! [TYLKO U NAS]

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze