Artur Szpilka zaproponował narzeczonej spłodzenie dziecka. Odpowiedź może zmienić WSZYSTKO w ich związku

2020-11-21 21:21 PSt
Artur Szpilka, Kamil Wybrańczyk
Autor: Instagram/artur_szpilka Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Artur Szpilka rozpoznawalny jest zarówno powodu dużych umiejętności bokserskich, jak i z niesfornego charakteru. Pięściarz pochodzący z Wieliczki m.in. kilkukrotnie popadał w konflikt z prawem. Wygląda jednak na to, że 31-latek postanowił zmienić życiowe priorytety. Szpilka wrzucił bowiem do sieci zdjęcie z dzieckiem na rękach i zasugerował swojej partnerce, że być może przyszła ich kolej.

31-letni bokser za pomocą Instagrama opublikował zdjęcie, na którym widać go w towarzystwie małej dziewczynki. „Odwiedziny Przyjaciół - tym razem z nowym członkiem rodziny – Wiktorią. Misiuniu, chyba czas wziąć się do roboty” – napisał pięściarz w opisie do zdjęcia. „Misiunia”, a więc partnerka Szpilki, nie pozostawiła jednak żadnych wątpliwości. „No chyba nie, mi się nie spieszy do pieluch i kupek” – skomentowała zdjęcie 34-latka.

Pod pseudonimem „Misiunia”, którego użył Szpilka, kryje się Kamila Wybrańczyk. Druga połówka pięściarza ma 34 lata i jest influencerką. Nagrywa piosenki, sprzedaje perfumy, a ostatnio postanowiła nawet pójść w ślady partnera i spróbować swoich sił… w sportach walki. Podczas gali Fame MMA 7 wyzwała na pojedynek Martę Linkiewicz. Zawodniczki miały zmierzyć się podczas gali numer 8, ale z powodu kontuzji Wybrańczyk starcie to póki co nie dojdzie do skutku. Para jest ze sobą od 10 lat, poznała się na kolacji zorganizowanej przez ich wspólnego znajomego – śp. Dawida „Cygana” Kosteckiego.

Kim jest Zusje Astafiewa, zawodniczka FAME MMA?

Fani „Szpili” byli jednak pod wrażeniem postawy boksera, zachęcali także Kamilę do zmiany decyzji. "Pasowałby Wam taki bąbel", "Kochany wujek", "Kamilę trzeba jakoś podstępem zachęcić" – to tylko niektóre komentarze pod zdjęciem.

Najnowsze