Kim jest Zusje Astafiewa, zawodniczka FAME MMA?

2020-11-21 15:36 mso
Zusje
Autor: instagram/famemmatv Zusje

FAME MMA 8: Kim jest Zusje Astafiewa? Czym się zajmuje Zusje Astafiewa, zawodniczka FAME MMA? FAME MMA 8: Zusje Astafiewa kolejny raz wchodzi do ringu organizacji FAME MMA. Debiut nie był w stu procentach udany. Celebrytka przegrała z rosnącą w siłę Martą Linkiewicz. Teraz Zusje Astafiewa wejdzie do klatki z Dagmarą Szewczyk. Czy pierwszy raz zazna smaku zwycięstwa? Przekonamy się już wieczorem! Kim jest zawodniczka FAME MMA, "Zusje"?

Zusje Astafiewa - kim jest zawodniczka FAME MMA?

Czas na ósmą galę organizacji FAME MMA. W jednej z pierwszy walk na gali do ringu wejdą jedyne na karcie walk panie. Zusje Astafiewa po porażce na FAME MMA 6 z Martą "Linkimaster" Linkiewicz wraca do ringu. Tym razem podejmie Dagmarę Szewczyk. Zusje Astafiewa to 24-latka, która urodziła się w Łodzi, a jej kariera wybuchła po pojawieniu się w teledysku Donatana do piosenki "Nie lubimy robić". Później, jeszcze pod pseudonimem Luxuria Astaroth, wystąpiła w filmie "Obietnica". Niestety, z czasem droga w jej życiu przybrała niepokojącego kierunku. Coraz więcej mówiło się o skandalach z jej udziałem.

FAME MMA 6: Krwawe starcie "Linkimaster" Linkiewicz z "Zusje" w walce wieczoru! [WYNIK WALKI, KTO WYGRAŁ?]

"Luxuria Astaroth" nie przebierała w słowach, jej wywiad u Kuby Wojewódzkiego nie przeszedł bez echa ze względu na kontrowersyjne wypowedzi. 24-latka zaczęła nadużywać alkoholu i środków odurzających, co zmusiło ją do trafienia na odwyk. - Znamy się już z mojej burzliwej przeszłości. Rozpoczynając nowe życie po terapii, postanowiłam iść za głosem serca i robić to, co od zawsze chciałam robić. Tą rzeczą jest muzyk - opowiadała "Zusje" po opuszczeniu ośrodka odwykowego.

ZUSJE: Jestem STARYM ĆPUNEM! Pojawiły się ŁZY... FAME MMA 8

Zusje opublikowała już kilka piosenek, a na gali FAME MMA 5 rzuciła wyzwanie Marcie Linkiewicz. W odróżnieniu od innych zawodniczek unikała ostrych i wulgarnych wypowiedzi podczas konferencji prasowych. Częściej udzielała świadectwa swojej zmiany i opowiadała o drodze jaką przeszła. Na Instagramie śledzi ją blisko trzysta tysięcy osób. W ringu poradziła sobie znakomicie. Choć otrzymała wiele ciosów, to biła się przez trzy rundy i nic nie mogło jej powstrzymać. Mimo porażki, jej występ nie przeszedł bez echa. Także ze względu na bardzo... żywe wejście do ringu.

Tym razem na konferencjach przed walką nieco mocniej uderzała w przeciwniczkę, choć w porównaniu z rywalizacją Moniki "Esmeraldy" Godlewskiej i "Ewelony" czy Marty "Linkimaster" Linkiewicz z Anielą "LilMasti" Bogusz, obie były jak aniołki. Nie zabrakło jednak różnych zarzutów i personalnych ataków. Zusje Astafiewa została zaatakowana chociażby ze względu na operację biustu. Czy zemści się za wszystkie słowa podczas nadchodzącej gali?

Najnowsze