Artur Szpilka ROZKRACZYŁ się w restauracji. Wielu oburzyłoby się, gdyby zobaczyli coś takiego

2020-11-18 16:09 kkn
Artur Szpilka
Autor: Instagram/artur_szpilka Artur Szpilka

Jedną z najbarwniejszych postaci w polskim boksie w ostatnich latach jest niewątpliwie Artur Szpilka. Pięściarz z Wieliczki dostarcza emocji nie tylko za sprawą swoich walk, ale także przez wiele kontrowersyjnych zachowań, czy wypowiedzi. Pewne jest jedno, Szpilka nie boi się interakcji z fanami i uwielbia publikować zdjęcia w mediach społecznościowych. Jedno z ostatnich jest naprawdę oryginalne.

Artur Szpilka ma już za sobą wiele ważnych walk, w których rywalizował z głośnymi nazwiskami. Niestety z jego punktu widzenia, nie udało mu się osiągnąć tego, o czym marzy wielu pięściarzy, a więc zdobyć pasa mistrza świata. Na razie nie wiadomo jak potoczą się dalsze losy reprezentanta Polski, bo Szpilka od dłuższego czasu zmaga się z urazami i dochodzi do siebie po zabiegach. Nie brakowało plotek, że swoich sił może spróbować niebawem w mieszanych sztukach walki.

Marcin Najman chce POZWAĆ Don Kasjo do sądu. Zażąda OGROMNYCH pieniędzy [TYLKO U NAS]

Na razie są to jednak plotki i nie ma żadnego oficjalnego potwierdzenia z obozu Artura Szpilki. Pięściarz ma obecnie nieco więcej czasu na przebywanie w domu. Na pewno nie narzeka na brak zajęć, bo w domu ma dwa psy, którymi bardzo często chwali się w mediach społecznościowych. Co więcej jeden z nich wziął niedawno udział w niezwykłej sesji fotograficznej.

Gwiazdor GROMDA za kratkami! Miał BESTIALSKO SKATOWAĆ mężczyznę. Poważne zarzuty

Szpilka reklamował firmę zajmującą się szyciem garniturów na miarę. Na jednym ze zdjęć zaprezentował się w stroju przypominającym ubiór z minionej epoki. Fotografia została zrobiona w restauracji, gdzie znalazł się również pupil Szpilki. Być może obecność psa w restauracji nie każdemu przypadłaby do gustu, ale zdjęcie robi spore wrażenie.