Artur Szpilka, Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram / artur_szpilka Artur Szpilka, Kamila Wybrańczyk

Artur Szpilka wytknął swojej dziewczynie te brudy publicznie. Wszystko się nagrało

2021-07-23 9:21

Minęło już kilka dobrych tygodni odkąd Artur Szpilka doznał bolesnej porazki z Łukaszem Różańskim w ramach gali, do której doszło w Rzeszowie. Życie pędzi do przodu i także pięściarz spogląda w kierunku kolejnych wyzwań. Tymczasem postanowił publicznie odnieść się do pewnej kwestii związanej ze swoją narzeczoną - Kamilą Wybrańczyk. Wszystko się nagrało!

Pojedynek, który Artur Szpilka stoczył z Łukaszem Różańskim w stolicy Podkarpacia, odbił się gigantycznym echem. O to, aby temperatura była na odpowiednim poziomie, "Szpila" zadbał już przed starciem. W ostrych słowach ścierał się ze swoim rywalem. Ring szumne zapowiedzi brutalnie jednak zweryfikował. Pięściarz pochodzący z Rzeszowa pokonał swojego rywala raptem w ciągu kilkudziesięciu sekund i nie pozostawił cienia wątpliwości, kto mocniej zasłużył na triumf.

Artur Szpilka pokazał kontuzjowane kolano

Artur Szpilka po tym bolesnym dla siebie rezultacie bez wątpienia miał trochę czasu, aby pomyśleć o przyszłości. Jak mówi jednak popularne powiedzenie, czas leczy rany i tak też w dużej mierze było z pewnością także i w tym przypadku. Pięściarz spogląda już na kolejne plany, a u jego boku niezmiennie znajduje się ukochana narzeczona - Kamila Wybrańczyk. Tym razem jednak "Szpila" postanowił... wbić jej szpilę! Publicznie. Wszystko zostało opublikowane na Instagramie.

Zobacz też: Tokio 2020. Vital Heynen dla „SE”: Igrzyska to ryzyko, jeden moment słabości i po tobie

Szpila wbił szpilę

i

Autor: Instagram / Kamila Wybrańczyk "Szpila" wbił szpilę

- Teraz to "misiuniu", bo Instagram, a czemu chwilę wcześniej mnie okrzyczałaś?! - zapytał Artur Szpilka Kamili Wybrańczyk, gdy ta publikowała kolejne nagranie ze wspólnej podróży samochodem.

Tego wszyscy sympatycy pary nie mogli wiedzieć! "Szpila" jednak z pewnością nie miał do swojej ukochanej prawdziwych pretensji, jako że wszystko powiedział z uśmiechem na ustach  zauważalnym dystansem. Pomiędzy zakochanymi nic się nie zmienia!

Justyna Święty-Ersetic prezentuje dzwoneczek odstraszający niedźwiedzie w japońskiej dżungli
Najnowsze