Brodnicka szokuje fanów. Półnagie zdjęcie grzeje jak kaloryfer

2021-07-29 16:11
Ewa Brodnicka
Autor: Instagram/ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

Ewa Brodnicka jest postacią, która od dawna wzbudza wielkie emocje wśród kibiców. Bokserka, która ma w swoim dorobku mistrzostwo świata i Europy w kategorii piórkowej znana jest ze swojej działalności na mediach społecznościowych, gdzie pokazuje swoje odważne zdjęcia. Tym razem, gwiazda zszokowała gorącym, półnagim zdjęciem.

Ewa Brodnicka jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom polskiego sportu. Kontrowersyjna, była mistrzyni świata i Europy w boksie uwielbia pokazywać swoje wdzięki w mediach społecznościowych i niejednokrotnie pokazywała tam swoje półnagie ciało. Tym razem nie było inaczej, a sama mistrzyni sportu postanowiła pokazać się w wyjątkowo kusej stylizacji. Nie da się ukryć, że tak gorące zdjęcie Brodnickiej rozpaliło wszystkich fanów polskich sportów walki.

Pilne wiadomości z Tokio. Pożar autobusu z polskimi lekkoatletami

Ewa Brodnicka pokazała swoje nagie ciało. Fani zachwyceni

Gwiazda polskiego sportu wielokrotnie pokazywała w swoich mediach społecznościowych, że lubi pokazywać swoje ciało, a już szczególnie w wymyślnych i odważnych pozach. Tym razem, bokserka poszła o krok dalej i pokazała półnagie zdjęcie w czerwonej bieliźnie. Fotografia spotkała się z natychmiastowym odbiorem ze strony fanów, którzy pokochali tak wspaniałe ujęcia. Zdjęcie zostało z miejsca polubione przez ponad 3 tysiące użytkowników, a sama gwiazda została obsypana komplementami. Jak widać, Ewa Brodnicka nadal może liczyć na liczne grono fanów, którzy są łasi na gorące zdjęcia sportsmenki.

Wilfredo Leon powiedział o swojej religii. Mocne poglądy gracza

Aby zobaczyć gorące zdjęcia Ewy Brodnickiej, przejdź do galerii poniżej.

Ewa Brodnicka wraca do sportów walki. Będzie się mierzyć z Lil Masti

Ewa Brodnicka po wielu miesiącach przerwy, wraca do sportów walki. Bokserka zmierzy się z Anielą Bogusz, "Lil Masti" na gali High League. Panie mają przed sobą już spotkanie w ramach face-to-face, gdzie nie szczędziły sobie złośliwości. Nie da się ukryć, że powrót bokserki do federacji sportów walki będzie bardzo wyczekiwanym wydarzeniem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze