Brutalny nokaut na gali boksu! Rywal aż wypadł przez liny [WIDEO]

2020-07-03 19:51 Mateusz Sobiecki
Elvis Rodriguez - Danny Murray
Autor: Twitter Elvis Rodriguez - Danny Murray

Na takie sytuacje fani boksu czekają podczas gal. Czasem najważniejsze nie są duże nazwiska, a wielkie emocje i zawodnicy, walczący na sto procent. Na brak tego nie mogli narzekać widzowie Top Rank Boxing w Las Vegas. Elvis Rodriguez już w pierwszej rundzie brutalnie znokautował Danny'ego Murraya. To musiało boleć!

To było prawdziwe show podczas gali boksu zawodowego w Las Vegas. Elvis Rodriguez i Danny Murray ledwo, co zdążyli wejść do ringu, a jeden już trzymał ręce w górze w geście triumfu, a drugi zwijał się w ringu, ale za linami. Na całe szczęście, przegrany nie spadł z niego, robiąc sobie jeszcze większą krzywdę.

Zwycięzca gali GROMDA, Tyson Kuźma: Siedziałem za NIEWINNOŚĆ. Vlog Andrzeja Kostyry

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Takiego ciosu nikt się nie spodziewał. Elvis Rodriguez pokazał już, że jest znakomitym pięściarzem, nokautując wcześniej sześciu swoich przeciwników. Ten prawy prosty, którym ukąsił Murraya był niesamowicie mocny i celny. Dość szybko zmusił rywala do upadku na deski.

Sędzia szybko się zorientował, że Murray nie będzie w stanie kontynuować starcia. Bardzo długo zwijał się z bólu. Potężny prawy prosty ściął go z nóg musiał "zgasić mu światło".

Dla Rodrigueza było to siódme zwycięstwo w zawodowej karierze. Po raz siódmy znokautował swojego rywala. Jego rekord skaził jeden remis osiągnięty z Joaquinem Chavezem w czerwcu 2019 roku.

Najnowsze