Krzysztof Diablo Włodarczyk

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Krzysztof "Diablo" Włodarczyk

Nowe życie byłego mistrza

"Diablo" Włodarczyk nie ma prawka i teraz jeździ komunikacją. Jest zachwycony! Na to zwraca uwagę, będziecie zaskoczeni

2022-09-06 12:08

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych w ostatnich miesiącach dwukrotnie lądował za kratami. Te problemy już za nim, ale o wsiadaniu za kółko może zapomnieć. Teraz były mistrz świata w wadze junior ciężkiej porusza się głównie za pomocą transportu publicznego. I jest zachwycony!

Włodarczyk po przygodach z prawem ma powrócić na ring pod koniec października. "Diablo" wystąpi na gali KnockOut Boxing Night 25 w Zakopanem, gdzie w walce wieczoru Mateusz Masternak będzie się bił w finałowym eliminatorze federacji IBF. Były mistrz świata od kilku tygodni wylewa hektolitry potu pod okiem trenera Andrzeja Liczika, a na treningi dociera teraz komunikacją publiczną.

"Diablo" w rozmowie z TVP Sport zdradził, że po raz ostatni komunikacją podróżował jak miał 18 lat, a od tego czasu ten rodzaj transportu bardzo się zmienił.

- Samochodem jechałem w granicach 35-40 minut, a teraz gdy poruszam się środkami transportu miejskiego jadę prawie dwa razy dłużej. Ale jest naprawdę miło, fajnie i przyjemnie - opowiada.

Szykuje się bitwa o Wielką Brytanię! Joshua zaakceptował propozycję Fury'ego!

Diablo po WYJŚCIU z WIĘZIENIA! Wzruszająca reakcja dziecka... l Andrzej Kostyra

Włodarczyk to jeden z najlepszych polskich pięściarzy zawodowych w historii, który wciąż jest jednym z najpopularniejszych bokserów w kraju. "Diablo" nie ukrywa, że w komunikacji miejskiej czuje wzrok innych na sobie, ale też sam obserwuje współpasażerów.

- Teoretycznie mógłbym przejechać całą trasę autobusem, ale jadę z przesiadką w metrze. Patrzę jak ubrani są ludzie, jak się zachowują, czy kasują bilety. Fajnie, coś innego - dodaje.

Mocne słowa Dariusza Michalczewskiego: My sportowcy po karierze jesteśmy życiowo upośledzeni

Sonda
Kto wygrałby walkę Szpilka - Włodarczyk w MMA?
Najnowsze