GROMDA 6 Zadyma vs Vasyl

i

Autor: Instagram/gromdatv "Zadyma" vs "Vasyl" 17.09 na GROMDA 6

GROMDA 6 O KTÓREJ GODZINIE? Start gali GROMDA 6 dzisiaj 17.09.2021. O której startuje gala GROMDA 6?

2021-09-17 14:59

GROMDA 6 O KTÓREJ GODZINIE? Start gali GROMDA 6 dzisiaj 17.09.2021. O której startuje gala GROMDA 6? Już w piątek wieczorem rozpocznie się gala GROMDA 6. Kibice sportów walki nie mogą się doczekać kolejnej imprezy, podczas której zawodnicy biją się na gołe pięści. Werdykt może przynieść tylko nokaut lub poddanie się. W walce wieczoru zmierzą się „Zadyma” i „Vasyl”, a poza tym wiele innych emocjonujących starć. GROMDA 6 O KTÓREJ GODZINIE? Start gali GROMDA 6 dzisiaj 17.09.2021. O której startuje gala GROMDA 6?

17 września odbędzie się szósta gala federacji GROMDA, która bardzo szybko zyskała uznanie kibiców sportów walki w Polsce. Brutalne walki na gołe pięści cieszą się dużym zainteresowaniem widowni, a włodarze organizacji nie zwalniają tempa. Na piątkową galę zaplanowali oni pojedynek, który miał odbyć się już wcześniej. W walce wieczoru zmierzą się Vasyl „Vasyl” Halych i Tomasz „Zadyma” Gromadzki. Zwycięzcy edycji GROMDA 3 i GROMDA 4 mieli walczyć na wcześniejszej gali, ale ten drugi odniósł kontuzję. Teraz wszystko jest już gotowe, a dwaj wojownicy zawalczą o 100 tysięcy złotych. Przed ich starciem dojdzie do tradycyjnego turnieju, a także dwóch super fightów. Pełną kartę gali możesz zobaczyć TUTAJ.

Ta ring girl GROMDA ocieka seksem! Jej zdjęcia rozpalają do czerwoności. Julia Sucharska podbija serca

„ZADYMA” Gromadzki SZCZERZE przed walką na GROMDA 6 | Andrzej Kostyra

Dzień przed galą tradycyjnie doszło do ceremonii ważenia. Fani GROMDY nie mogli narzekać na brak emocji także podczas tego wydarzenia, gdyż zawodnicy z walki wieczoru skonfrontowali się jeszcze przed wyjściem do walki. Mimo że GROMDA jest wyjątkowo brutalna, okazuje się również mocno uzależniająca. - Myślę, że chciałbym z tym już skończyć, a kiedy już chcę z tym skończyć, to nie potrafię poukładać sobie bez tego życia. Niby mam co robić, mam rodzinę, dziecko i firmę, ale nagle mam też za dużo czasu (...) Muszę znaleźć sobie coś, czym będę mógł zastąpić ten jeden element – przyznał „Zadyma” w rozmowie z Andrzejem Kostyrą.

"Zadyma" Gromadzki czyta o sobie w "Super Expressie" przed Gromda 6! Zobaczył nagłówek i... | KOLOSEUM

O której startuje gala GROMDA 6? GROMDA 6 o której godzinie?

Gala GROMDA 6 odbędzie się w piątek 17 września. Początek gali zaplanowano na godzinę 20:00. Walka wieczoru nie powinna rozpocząć się przed 21:00. Wydarzenie to dostępne jest tylko w systemie PPV. Aby wykupić dostęp kliknij TUTAJ. Relacja na żywo z gali GROMDA 6 na sport.se.pl!

Sonda
Kto wygra starcie Zadyma vs Vasyl?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany