"Zadyma" Gromadzki czyta o sobie w "Super Expressie" przed Gromda 6! Zobaczył nagłówek i... | KOLOSEUM

2021-09-17 9:54
Tomasz Zadyma Gromadzki przed Gromda 6
Autor: Kamil Kacperczyk / Super Express Tomasz "Zadyma" Gromadzki przed Gromda 6

Takich scen jeszcze nie było! Tomasz "Zadyma" Gromadzki przed galą Gromda 6 wziął do ręki "Super Express" i czytał artykuł na swój temat. Bohater walki wieczoru i finałowego starcia gali walk na gołe pięści rzucił okiem na nagłówek i nie zostało mu nic innego, jak tylko... przytaknąć.

Wasyl Halycz czy Tomasz "Zadyma" Gromadzki? Kto wygra wielki finał podczas gali Gromda 6? Stawka jest olbrzymia! 100 tysięcy złotych i dołączenie do rywalizacji o mistrzowski pas organizacji to wielka szansa na zostanie najlepszym polskim bijakiem na gołe pięści. Przed galą "Zadyma" spojrzał na artykuł w "Super Expressie" na swój temat.

Tomasz Gromadzki chwycił za gazetę i głośno skomentował, co myśli o tytule! - To będzie najkrwawsza walka roku. Brutalny finał Wasyla z Zadymą na gali Gromda 6. Spodziewam się takiej walki! Dobrze skonstruowany nagłówek, ponieważ on odda siebie całego w walce, ja też - powiedział wprost popularny pięściarz i jeden z czołowych zawodników na gołe pięści w Polsce.

GROMDA 5 WYNIKI: Okropne nokauty i strumienie krwi! Balboa zwycięzcą w turnieju!

Gromadzki zapowiada gorący pojedynek. Żaden z finalistów nie będzie chciał odpuścić walki na Gromda 6. - Potrafię walczyć, jak brakuje mi oddechu, gdy się słaniam na nogach. Wiem, że Wasyl też! Dlatego to będzie pojedynek do końca - powiedział w rozmowie z "Super Expressie".

Oglądaj cały wywiad w materiale wideo!

Sonda
Kto wygra starcie Zadyma vs Vasyl?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze