Miss GROMDA ocieka seksem! Jej zdjęcia rozpalają do czerwoności. Julia Sucharska podbija serca

2021-09-17 23:00
Julia Sucharska - ring girl Gromda
Autor: Instagram/ julkaa_aa Julia Sucharska - ring girl Gromda

Podczas kolejnych gal organizowanych przez federację GROMDA, fani walk na gołe pięści mają okazję zobaczyć nie tylko emocjonujące pojedynki niezłomnych zawodników, ale również piękne kobiety, które równie skutecznie przyciągają uwagę widzów. Jedną z nich jest Julia Sucharska, która może pochwalić się ogromnym zainteresowaniem fanów GROMDA. Trudno się dziwić, bo ring girl ocieka seksem i właśnie ten seksapil pozwolił jej na zdobycie tytułu Miss GROMDA na gali GROMDA 6!

Fani ostrej bijatyki i walk na gołe pięści nie musieli zbyt długo czekać na kolejną odsłonę gali GROMDA. Po tym, jak włodarze federacji postanowili wczuć się w wakacyjny klimat i przygotować galę GROMDA Beach, tym razem przyszedł czas na długo wyczekiwany pojedynek Tomasza "Zadymy" Gromadzkiego z Vasylem Halychem na GROMDZIE 6. Oczywiście, podobnie jak podczas poprzednich gal federacji GROMDA, tym razem również czeka na turniej oraz super fighty. Potężni wojownicy, którzy nie boją się walk na gołe pięści to jednak nie wszystko, czym żyją fani organizacji. Wielu z nich nie wyobraża sobie kolejnych wydarzeń bez piekielnie pięknych ring girls, które cieszą się równie wielkim zainteresowaniem, co same walki. Jedną dziewczyn, które przyciągają szczególną uwagę jest Julia Sucharska. 

Zadyma przed galą GROMDA 6! Zawodnikom puściły nerwy, zrobiło się gorąco [WIDEO]

Seksowana ring girl GROMDA przyciągnęła uwagę wielu kibiców organizacji już podczas poprzednich gal, m.in. biorąc udział w walce o tytuł miss GROMDA. Tuż przed szóstą galą, na której zmierzyć się mają Tomasz "Zadyma" Gromadzki i Vasyl Halych, fani organizacji mogli podziwiać piękno Julii Sucharskiej podczas grafik promujących galę GROMDA 6. Tylko na swoim Instagramie piękna ring girl GROMDA zgromadziła już niemal 25 tysięcy obserwujących, którzy nie mogą napatrzeć się na jej piękno. Gromadziara zbiera masę komplementów i trudno się dziwić, ponieważ Julia Sucharska dosłownie ocieka seksem. Jej uroda i seksapil zostały docenione na tyle, że na gali GROMDA 6 Julia Sucharska zdobyła tytuł Miss GROMDA. Zobaczcie jej gorące zdjęcia!

Kamila Wybrańczyk zwierzyła się fanom! Narzeczona Szpilki nie owijała w bawełnę, chodzi o FAME MMA 

Poznajcie Julię Sucharską, seksowną ring girl GROMDA bliżej, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Kto wygra starcie Zadyma vs Vasyl?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze