Kamila Wybrańczyk zwierzyła się fanom! Narzeczona Szpilki nie owijała w bawełnę, chodzi o FAME MMA

2021-09-16 18:34
Kamila Wybrańczyk o FAME MMA
Autor: Instagram/ kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk o FAME MMA

Federacja FAME MMA ma w swoich szeregach wiele gwiazd, które mogą pochwalić się nie tylko ogromnymi zasięgami, ale również umiejętnościami. Do grona takich zawodników zalicza się bez wątpienia Kamila Wybrańczyk, która już dwukrotnie miała okazję zameldować się w oktagonie FAME MMA. Narzeczona Artura Szpilki wie już, kiedy po raz kolejny pojawi się w klatce, jednak zdecydowała się również na bardzo szczere wyznanie odnoście jej przyszłości w federacji.

Narzeczona Artura Szpilki rozpoczęła swoją karierę w FAME MMA z wysokiego C, błyszcząc na gali FAME MMA 9, gdzie zmierzyła się w Zusje, w eliminatorze do walki o pas mistrzowski dywizji kobiet. Kamila Wybrańczyk okazała się lepsza od swojej rywalki po fenomenalnym pojedynku i niedługo później starła się z Martą Linkiewicz, walczą o pas. Fani "Kamiszki" już nie mogą się doczekać, kiedy ich idolka po raz kolejny pojawi się na FAME MMA i postanowili zapytać o to Kamilę Wybrańczyk. Partnerka Szpilki, ku uciesze internautów, chętnie chwali się w mediach społecznościowych kolejnymi faktami ze swojego życia i tym razem również postanowiła zaspokoić ich ciekawość. Okazuje się bowiem, że Kamila Wybrańczyk pojawi się w oktagonie FAME MMA jeszcze w tym roku, co może zwiastować, że zobaczymy ją w klatce na gali FAME MMA 12. O ile "Kamiszka" nie zdradziła z kim będzie się bić, to postanowiła zwierzyć się swoim fanom. 

Lil Masti powiedziała o tym, jak uprawia seks! Nie wstydziła się niczego, publiczne wyznanie

Zobaczcie jak przez lata zmieniała się Kamila Wybrańczyk, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Narzeczona Szpilki opowiedziała o swojej przyszłości w FAME MMA. Kamila Wybrańczyk ma niemałą zagwozdkę, szczere wyznanie

Partnerka Szpilki w drodze do do domu z treningu postanowiła rozpocząć relację na żywo i odpowiedzieć na kilka pytań jej fanów. Jednym z najczęściej przewijających się tematów była oczywiście jej kolejna walka na FAME MMA. Okazuje się jednak, że "Kamiszka" ma niemałą zagwozdkę. - Muszę się nad tym wszystkim zastanowić. Jeżeli będą jakieś walki za dobry hajs, to zawsze je wezmę. Tak naprawdę tylko to mnie motywuje, bo jestem już stara i kariery sportowca raczej nie planuję - powiedziała narzeczona Artura Szpilki podczas swojej relacji na żywo prowadzonej na jej Instagramie. Dywizja kobiet federacji FAME MMA co prawda nie zalicza się do największych, jednak fanom Kamili Wybrańczyk pozostaje mieć nadzieję, że włodarze chcąc zatrzymać u siebie narzeczoną Szpilki, zaproponują jej ciekawe zestawienie. 

Ewelina Lisowska trafi do FAME MMA? Jeden wpis Wojtka Goli wywołał burzę

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze