Wzburzona Kamila Wybrańczyk torpeduje Martę Linkiewicz przed FAME MMA 10: "Trafiła kosa na kamień!"

FAME MMA 10 Kamila Wybrańczyk i Marta Linkiewicz
Autor: Instagram/ kamiszkolandia, linkimaster FAME MMA 10 Kamila Wybrańczyk i Marta Linkiewicz

Jubileuszowa gala FAME MMA 10 zbliża się wielkimi krokami, a jedną z walk, jaką przyjdzie nam zobaczyć już za kilka dni będzie starcie Kamili "Kamiszki" Wybrańczyk z Martą Linkiewicz. Na ostatniej konferencji prasowej przed FAME MMA 10 między obiema zawodniczkami zawrzało i żadna z nich nie zamierzała gryźć się w język. O mocny komentarz do całej sytuacji pokusiła się wzburzona Kamila Wybrańczyk, która storpedowała Martę Linkiewicz.

Do kolejnej, jubileuszowej gali FAME MMA 10 pozostało już zaledwie kilka dni. Wielu fanów freak-fightowej federacji już zaciera ręce na myśl o emocjonujących pojedynkach, które będziemy mogli zobaczyć już 15 maja. Oprócz walki wieczoru, w której o pas króla i sztabkę złota zmierzą się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński oraz Norman "Stormin" Parke, a także starć Marcina Dubiela z Cezarym Nyklem, do grona najbardziej wyczekiwanych pojedynków zalicza się również starcie Kamili "Kamiszki" Wybrańczyk z Martą "Linkimaster" Linkiewicz, o pas mistrzowski kobiet. Do tej pory pomiędzy obiema zawodniczkami nie dochodziło do spięć, co jednak zmieniło się podczas II konferencji prasowej przed galą FAME MMA 10. Zarówno Kamila Wybrańczyk, jak i Marta Linkiewicz nie szczędziły uwag swojej rywalce, czym jeszcze bardziej podgrzały atmosferę przed ich starciem, które obędzie się już za kilka dni. Narzeczona Artura Szpilki pokusiła się również o komentarz do całej sytuacji, torpedując swoją rywalkę. - Marta cały czas mnie tutaj prowokuje, ale nie ona nie wie chyba, że trafiła kosa na kamień! Ja nie jestem z tych osób, które będą siedziały cicho... Jak ktoś ci pluje w mordę, to ty masz udawać, że deszcz pada?! No niestety nie - skomentowała docinki "Linkimaster" Kamila Wybrańczyk w rozmowie z "Super Expressem". Zobaczcie całą rozmowę w naszym materiale wideo poniżej! 

Kamiszka pewna siebie przed walką

W swojej poprzedniej i zarazem pierwszej walce pod szyldem federacji FAME MMA, Kamila Wybrańczyk w świetnym stylu poradziła sobie z Zusje, dominując w całym pojedynku, który zakończył się już w drugiej rundzie przez poddanie rywalki. Narzeczona Artura Szpilki wiedząc, że w kolejnym starciu przyjdzie jej powalczyć o pas mistrzowski z Martą Linkiewicz od razu wzięła się do pracy, aby dobrze przygotować się do tego starcia. Jak wyznała Kamila Wybrańczyk w rozmowie z "Super Expressem", jest bardzo pewna siebie przed walką z Martą Linkiewicz, co może zwiastować ciekawe starcie. 

Iskrzy między Szpilką i Różańskim! "Zrobisz to przez reklamówkę jak gościowi na kadrze"

Kamila Wybrańczyk przed FAME MMA 10
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze