Iskrzy między Szpilką i Różańskim! "Zrobisz to przez reklamówkę jak gościowi na kadrze"

2021-05-09 10:48 Rafał Mandes
Konferencja przed walką Szpilka - Różański
Autor: Tomasz Radzik/Super Express Konferencja przed walką Szpilka - Różański

Za trzy tygodnie w Rzeszowie Artur Szpilka skrzyżuje rękawice z Łukaszem Różańskim. Stawką pojedynku będzie pas WBC International w nowej kategorii wagowej bridger. Panowie mają za sobą już pierwszą konferencję i spotkanie oko w oko, ale między pięściarzami zawrzało dopiero w ten weekend.

>>>WYKUP DOSTĘP DO WALKI SZPILKA - RÓŻAŃSKI<<<

Wszystko zaczęło się od krótkiego spotu zamieszczonego na kanałach KnockOut Promotions w mediach społecznościowych. Szpilka, który przed kamerami pojawił się ze swoimi psami Cycem i Pumbą, zapytał Różańskiego, czy ten "chce mieć dzieci po czempionach".

Król jest jeden! 70 tysięcy kibiców i wygrana Canelo. Kosmiczna runda!

Na odpowiedź ze strony pięściarza z Rzeszowa nie trzeba było długo czekać. "Zrobisz to przez reklamówkę jak gościowi na kadrze" - odpisał Różański na Twitterze. To oczywiście nawiązanie do jednej z najsłynniejszych "afer" w polskim boksie.

Te słowa również nie pozostały bez odpowiedzi. "I właśnie skończyły się sentymenty, chciałeś to będziesz mieć high-life" - napisał Szpilka.

Wiele zatem wskazuje na to, że kolejna konferencja prasowa przed walką zaplanowaną na 30 maja już tak spokojna jak ta pierwsza kilka dni temu nie będzie. Czekamy z niecierpliwością!

GROMDA 5 WYNIKI: Okropne nokauty i strumienie krwi! Balboa zwycięzcą w turnieju!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze