Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka

i

Autor: Instagram/ kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka

Wybrańczyk zdradziła tajemnicę swojego domu. Szpilka nie ma łatwo, padły wulgaryzmy

2021-08-04 11:35

Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka już od dawna zaliczają się do par, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych i ku uciesze swoich fanów dzielą się w sieci kolejnymi faktami ze swojego życia, których w innych okolicznościach internauci nie mieliby okazji poznać. Narzeczona pięściarza ostatnio postanowiła pochwalić się kolejną taką informacją, czym mogła nieco zaskoczyć fanów, przy okazji nie przebierając w słowach.

Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka mają setki tysięcy fanów, którzy nieustannie śledzą ich życie zaglądając na ich portale w mediach społecznościowych. Pięściarz i jego partnerka, która jest przy okazji jedną z największych gwiazd FAME MMA doskonale jednak wiedzą jak budować relacje z internautami i regularnie udostępniają w sieci kolejne informacje ze swojego życia prywatnego oraz tego, co dzieje się w ich domu. Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka nie raz udowodnili również, że mają dystans do samych siebie i potrafią śmiać się ze swoich niedoskonałości również publicznie, np. opowiadając anegdoty, które w innych okolicznościach nie miałyby szans wyjść na światło dzienne. Jedną z takich informacji podzieliła się ostatnio Kamila Wybrańczyk, która podczas sprzątania swojego domu poczuła potrzebę, aby podzielić się ze światem pewnym faktem o sobie. 

Czytaj także: Gwiazdor FAME MMA nie wytrzymał! Chwycił za nagie pośladki przy ludziach

Zobaczcie jak wyglądała Kamila Wybrańczyk w dzieciństwie

Artur Szpilka nie ma lekko

Okazuje się bowiem, że partnerka Artura Szpilki, z którą pięściarz jest już od ponad dekady, nie radzi sobie w kuchni tak dobrze, jak wiele osób mogłoby myśleć. Przy okazji Kamila Wybrańczyk nie przebierała w słowach dzieląc się tymi informacjami. - Jeśli chodzi o gotowanie, to zdecydowanie jestem ch**ową Panią domu - wypaliła na Instagramie Kamila Wybrańczyk. O gastronomia nie jest mocną stroną gwiazdy FAME MMA, to stara się ona nadrobić to w innych aspektach zajmowania się domem. - (...) Ale jeśli chodzi o sprzątanie, to porządeczek zawsze muszę mieć - dodała narzeczona Szpilki. Artur Szpilka jednak nigdy nie żalił się na kuchnie swojej narzeczonej, przynajmniej publicznie. 

NIE PRZEGAP: Tragiczna operacja plastyczna gwiazdy Fame MMA. Jak on wygląda?

Sonda
Czy Artur Szpilka powinien zakończyć karierę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany