Zadyma przed galą GROMDA 6! Zawodnikom puściły nerwy, zrobiło się gorąco [WIDEO]

2021-09-16 19:55
Zadyma przed galą GORMDA 6 pomiędzy Gromadzkim i Vasylem
Autor: YouTube/ GROMDA screen Zadyma przed galą GORMDA 6 pomiędzy Gromadzkim i Vasylem

Gala GROMDA 6 zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że już niebawem dojdzie do długo wyczekiwanej walki Tomasza "Zadymy" Gromadzkiego z Vasylem Halychem. Zanim zawodnicy pojawią się w ringu, musieli zameldować się na ceremonii ważenie, gdzie mieli również okazję stanąć po raz ostatni przed starcie oko w oko. Podczas ich spotkania doszło jednak do szamotaniny, która jeszcze bardziej pogrzała emocje przed GROMDĄ 6.

Fani sportów walki w Polsce nie mogą w ostatnim czasie narzekać na nudę. Oprócz wielu organizacji MMA, które stale dostarczają nam wielkich emocji, zestawiając ze sobą w oktagonie wielkie nazwiska, uwagę fanów przyciągają również freak fightowe federacje, a także GROMDA, która serwuje niezwykle fascynujące walki na gołe pięści. Tym razem kibice mocnej bitki mogą zacierać ręce na myśl o długo wyczekiwanych starciu Tomasza "Zadymy" Gromadzkiego z Vasylem Halychem, do którego dojdzie już w piątek 17 września podczas gali GROMDA 6. Jak zawsze, zanim zawodnicy zameldują się w ringu podczas walki wieczoru, musieli oni stawić się na oficjalnej ceremonii ważenia, podczas której mieli również okazję do tego, aby po raz ostatni przed starciem spojrzeć sobie głęboko w oczy. Tuż po tym, jak "Zadyma" i Vasyl zbliżyli się do siebie, ochrona musiała wkroczyć na scenę, ponieważ doszło do szamotaniny. 

GROMDA 6 KARTA WALK. Kto walczy na gali GROMDA 6? Lista walk GROMDA 6 kto walczy?

Vasyl Halych postanowił najpierw napierać na swojego rywala, a później odepchnąć go od siebie. "Zadyma" nie postanowił być mu dłużny i szybko doskoczył do Halycha, odpłacając mu się tym samym. W pierwszej kolejności rozdzielać zawodników musiał włodarz GROMDY, Mariusz Grabowski. Chwilę później na scenie pojawili się już ochroniarze, aby uspokoić zawodników i opanować sytuację. Zobaczcie zadymę przed galą GROMDA 6 w materiale wideo poniżej!

Tomasz "Zadyma" Gromadzki szczerze przed walką na GROMDA 6

Sonda
Kto wygra starcie Zadyma vs Vasyl?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE