GROMDA 6 KARTA WALK. Kto walczy na gali GROMDA 6? Lista walk GROMDA 6 kto walczy?

2021-09-16 19:19
Gromda Fight Club
Autor: TOMASZ RADZIK/ SUPER EXPRESS Gromda Fight Club

GROMDA 6 KARTA WALK. Kto walczy na gali GROMDA 6? Lista walk GROMDA 6 kto walczy? Wszystkie walki GROMDA 6 KARTA WALK. Gala GROMDA 6 już niedługo! W piątek 17 września nieustraszeni wojownicy ponownie staną do walki na gołe pięści. Jak zwykle walczyć będą do upadłego – nokautu lub poddania. Najwięcej emocji wzbudza starcie Zadymy z Vasylem, ale nie zabraknie także innych, ciekawych starć. GROMDA 6 KTO WALCZY? GROMDA 6 KARTA WALK. Lista walk GROMDA 6.

Organizacja GROMDA nie zamierza zwalniać tempa! Już w najbliższy piątek 17 września odbędzie się szósta gala spod szyldu tej federacji. Brutalne, krwawe walki na gołe pięści, do upadłego, przyciągają coraz więcej fanów, którzy potrzebują czegoś więcej, niż dostają oglądając boks czy MMA. Najwięcej emocji wywołuje oczywiście starcie, do którego miało dojść już wcześniej zwycięzca GROMDA 3, Vasyl Halych, miał zmierzyć się ze zwycięzcą GROMDY 4, Tomaszem „Zadymą” Gromadzkim. Do pojedynku nie udało się doprowadzić wcześniej z powodu kontuzji tego drugiego. Teraz jednak wszystko jest gotowe na wielki finał o prestiż i nagrodę w wysokości 100 tys. złotych. Oczywiście na GROMDA 6 odbędzie się także tradycyjny turniej, a fani dostaną jeszcze super fighty.

GROMDA 6 Kto walczy? GROMDA 6 karta walk

GROMDA to nie jest organizacja dla słabych ludzi, ale mimo ryzyka uszczerbku na zdrowiu walka na GROMDZIE zdaje się być uzależniająca. - Czasami oszukuję sam siebie. Myślę, że chciałbym z tym już skończyć, a kiedy już chce z tym skończyć, to nie potrafię poukładać sobie bez tego życia. Niby mam co robić, mam rodzinę, dziecko i firmę, ale nagle mam też za dużo czasu (...) Muszę znaleźć sobie coś, czym będę mógł zastąpić ten jeden element - wyznał "Zadyma" przed walką na GROMDA 6 w rozmowie z Andrzejem Kostyrą. Sprawdź, kto oprócz niego wystąpi na gali GROMDA 6. Chcesz obejrzeć galę GROMDA 6? Wydarzenie to dostępne jest tylko w systemie PPV. Aby wykupić dostęp KLIKNIJ TUTAJ.

KARTA WALK GROMDA 6:

Finał:

  • Tomasz “Zadyma” Gromadzki - Vasyl “Vasyl” Halych

Super Fight GROMDA 6:

  • Kamil "Kosa" Al-Temimi - Karol “King Kong” Grzesiuk
  • Łukasz “Goat” Parobiec - Bartłomiej “Kruszyna” Bielas

Turniej GROMDA 6:

  • Marcin “Wąski” Kunikowski - Arkadiusz “Karabin” Sauter
  • Dawid “Maximus” Żółtaszek - Daniel “Japa” Utkowski
  • Przemysław “Reksio” Rekowski -  Tomasz “Kaliniak” Kalinowski
  • Patryk Chacia - Mateusz “Świr” Wijas
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze