Gwiazdor GROMDY zdradził, jak… stracił zęba! Zapłacił za swoją heroiczną postawę

2021-09-16 14:17
Tomasz Zadyma Gromadzki zwycięzcą Gromda 4
Autor: Gromda ZRZUT EKRANU Tomasz "Zadyma" Gromadzki zwycięzcą Gromda 4

Na najbliższej GROMDZIE, która odbędzie się w piątek 17 września, zobaczymy kilka niezwykle ciekawych walk. Jedną z nich będzie starcie finałowe o 100 tys. złotych, w którym Tomasz „Zadyma” Gromadzki zmierzy się z Vasylem Halychem. To właśnie „Zadyma” był niedawno gościem Andrzeja Kostyry i w rozmowie z nim zdradził, jak to się stało, że stracił zęba.

Gale GROMDA przyciągają coraz więcej fanów i przynoszą coraz więcej emocji. Na gali GROMDA 6 dojdzie do długo wyczekiwanego pojedynku zwycięzców dwóch turniejów GROMDA – Tomasza „Zadymy” Gromadzkiego z Vasylem Halychem. Panowie będą walczyć o 100 tys. złotych do upadłego, tak jak każdy uczestnik GROMDY. „Zadyma” to jeden z najlepszych zawodników tej organizacji, który wraz z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem jest jedynym, który po pięciu walkach może pochwalić się samymi zwycięstwami. Niedawno „Zadyma” rozmawiał z Andrzejem Kostyrą, zdradzając, co wciąż pcha go do walki do upadłem na gołe pięści. Gwiazdor GROMDY został zapytany także o to, jak to się stało, że stracił zęba. Jak sam wyjawił, nie stało się to na żadnej z walk czy treningów.

Tomasz "Zadyma" Gromadzki szczerze przed walką na GROMDA 6 |Andrzej Kostyra

„Zadyma” wyjawia, jak stracił zęba

Andrzej Kostyra chętnie wyciąga od swoich rozmówców ciekawe historie na temat ich karier i życia osobistego. Teraz nie bał się zadać „Zadymie” pytania o jego brakujące uzębienie. - Niedyskretne pytanie: ta dziura w zębach to efekt treningów czy sparingów? – pytał Kostyra.

To będzie najkrwawsza walka roku! Wasyl kontra Zadyma na Gromda 6

Okazuje się, że Gromadzki starał się komuś pomóc, za co później „zapłacił” - Stare dzieje! To było poza treningami. Sytuacja była niefajna, stanąłem w czyjejś obronie, chciałem komuś pomóc, przez co przez pięć osób zostałem zaatakowany. Wyszedłem obronną ręką, ale zęba straciłem – wyjawił „Zadyma”.

Chcesz obejrzeć galę GROMDA 6? Dostęp do gali GROMDA 6 dostępny jest jedynie w systemie PPV. Aby wykupić dostęp do gali, KLIKNIJ TUTAJ!

Sonda
Kto wygra starcie Zadyma vs Vasyl?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze