Gromda

i

Autor: Gromda/materiały prasowe

To będzie najkrwawsza walka roku! Wasyl kontra Zadyma na Gromda 6

2021-09-15 13:28

Tak brutalnego krwawego piątku jeszcze nie było! Ten finał na Gromda 6 emocjonuje i wzbudza ciarki ze strachu. Kto będzie górą - Tomasz "Zadyma" Gromadzki (31 l.) czy Wasyl Halycz (28 l.)? Oni naprawdę się nienawidzą i są gotowi zrobić sobie krzywdę w małym ringu.

Nie będzie miejsca na chwilę przerwy. Walki na gołe pięści na Gromdzie toczone są na najwyższym tempie, bez cwhili wytchnienia. Jeden malutki błąd może wszystko przekreślić! - To będzie walka jak filmowe starcie Rocky vs Drago. Waleczny i szalony "Zadyma" kontra przygotowany na 200% Wasyl. Będzie krwawo i będzie brutalnie - zapowiada Mariusz Grabowski, szef organizacji.

"Zadyma" nie musi już nikomu nic udowadniać. Wcześniej ubijał dużo większych i cięższych rywali, nieraz wychodząc z poważnych tarapatów. - Może jestem mały, ale na pewno jestem jednym z najtwardszych sk*****li tutaj - mówi wprost Gromadzki.

Tomasz "Zadyma" Gromadzki szczerze przed walką na GROMDA 6 | Andrzej Kostyra

Halycz jest jednak pewny siebie i zapowiada twardą bitkę. - Rozszarpię go jak wilk małego, grubego, domowego bulterierka. Jedno jest pewne: to będzie najkrwawsza walka roku - nie ma wątpliwości Ukrainiec, którego zachwala Artur Szpilka. - Sparowałem z nim i jest zawodnikiem naprawdę wszechstronnym i silnym. Trzyma się planu, nawet jak dostanie mocniejszy cios - mówił "Szpila".

Gromda 6 odbędzie się już w piątek, 17 września. Gala transmitowana tylko w systemie PPV na Gromda.tv. KLIKNIJ TUTAJ I KUP PPV!

„ZADYMA” Gromadzki SZCZERZE przed walką na GROMDA 6 | Andrzej Kostyra
Sonda
Kto wygra walkę na gali GROMDA 6 - Wasyl czy Zadyma?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze