Gromda Beach KARTA WALK

i

Autor: Gromda / Materiały prasowe Gromda Beach KARTA WALK

Gromda Beach KARTA WALK. Kto walczy na gali Gromda Beach DZISIAJ? KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY

2021-08-06 15:59

GROMDA Beach KARTA WALK. GROMDA Beach lista walk. GROMDA Beach kto walczy? Wszystkie walki GROMDA Beach. Przed nami kolejny krwawy, piątkowy wieczór z GROMDĄ! Tym razem show walk na gołe pięści będzie jeszcze bardziej krwawe. Zawodnicy mieli pobić się na plaży, ale ostatecznie z powodu niekorzystnych warunków pogodowych niewykluczone, że gala odbędzie się pod dachem. Jedno jest pewne - krew się poleje strumieniami. Dowiedz się, kto będzie walczył na GROMDA Beach! KARTA WALK GROMDA Beach. Lista walk GROMDA Beach. GROMDA Beach KTO WALCZY? GROMDA Beach Kolejność walk.

Gromda Beach KARTA WALK. Kto walczy na Gromda Beach DZISIAJ?

Po raz pierwszy na otwartym powietrzu z kibicami. W plażowym klimacie imprezy oraz customowych bryk w najlepszym wydaniu. Jak zwykle będą brutalne i krwawe walki na gołe pięści, efektowne nokauty, seksowne kobiety, gorące tancerki oraz wiele wiele innych atrakcji. GROMDA Beach to będzie coś całkowicie odjechanego. Styl ala Tony Montana, klimat Vice City... to trzeba będzie zobaczyć. Podczas gali odbędzie się wakacyjny turniej walk na gołe pięści w którym zobaczymy twardych bijoków z poprzednich edycji gal GROMDA. Nie zabraknie oczywiście nowych bitnych mordeczek oraz krwawych i efektownych super fightów. Będzie krwawo, będzie brutalnie. Nie możesz tego przegapić. GROMDA: Nie ma miękkiej gry... zwłaszcza w wakacje.

Nadchodzi Gromda Beach! "Szpilę to bym jednym strzałem" [WIDEO]

By jeszcze podgrzać atmosferę, szefowie federacji wrzucili do sieci kolejne promo gali. Jeden z bohaterów nagrania porusza temat Artura Szpilki i w język się nie gryzie! Z kolei Mateusz Borek przed galą mówił nie tylko o samej Gromdzie, ale i... Igrzyskach Olimpijskich. - Szalenie mnie ucieszył medal Tadzia Michalika, bo jestem z miasta zapasów. Urzekła mnie szczerość i skromność tego chłopaka i na pewno będę mu kibicował w następnych zawodach. Kocham też lekkoatletykę, a ta sztafeta mieszana wywołała we mnie wzruszenie. Zszedłem z plaży w Turcji żeby obejrzeć ten finał - mówił w rozmowie z "Super Expressem".

ZAKRWAWIONY GLEBA PO GROMDA 5: SYNU PRZEPRASZAM CIĘ...

Karta walk Gromda Beach DZISIAJ

Ćwierćfinały turnieju GROMDA

  • Kamil „KOCUR” Kot vs Krzysztof „ŻOŁNIERZ” Ryta
  • Łukasz „BRODACZ” Załuska vs Piotr „BUBU” Ćwik
  • Damian „GRABARZ” Zapart vs Nikodem „NIKOŚ” Chilewski
  • Norbert „LODÓWA” Rozenbajgier vs Konrad „RUSKI” Podemniak

Półfinały turnieju GROMDA

  • Kamil „KOCUR” Kot/Krzysztof „ŻOŁNIERZ” Ryta vs Damian „GRABARZ” Zapart/Nikodem „NIKOŚ” Chilewski
  • Łukasz „BRODACZ” Załuska/Piotr „BUBU” Ćwik vs Norbert „LODÓWA” Rozenbajgier/Konrad „RUSKI” Podemniak

Finał turnieju Gromda BEACH

  • Kamil „KOCUR” Kot/Krzysztof „ŻOŁNIERZ” Ryta/Damian „GRABARZ” Zapart/Nikodem „NIKOŚ” Chilewski - Łukasz „BRODACZ” Załuska/Piotr „BUBU” Ćwik/Norbert „LODÓWA” Rozenbajgier/Konrad „RUSKI” Podemniak

Superwalki Gromda Beach

  • Piotr „HARY” Piaskowski vs Mateusz „NIEDŹWIEDŹ” Kopeć
  • Damian „GÓRAL” Górski vs Dariusz „KOJOT” Rzepiński
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze