TOTALbet PunchDown 5

i

Autor: Instagram/punchdownfight TOTALbet PunchDown 5

Koszmarny nokaut na gali TOTALbet Punchdown 5! Potrzebne były nosze, szokujące sceny

2021-10-22 20:35

Gwiazdy walk w policzkowaniu, które występują na gali TOTALbet Punchdown 5 niejednokrotnie pokazały już, że waga ma znaczenie, jednak raz na jakiś czas zdarza się zawodnik, który łamie te zasady. Podczas TOTALbet Punchdown 5 tym wojownikiem był Peter "Aligator" Truchlik, który znokautował o wiele większego rywala sprawiając, że "Siwy" opuścił scenę na noszach.

Krzysztof "Siwy" Sobański z pewnością nie tak wyobrażał sobie walkę na gali TOTALbet Punchdown 5, która odbyła się w piątek 22 października. "Siwy", który w pierwszej walce drabinki turniejowej spotkał się z o wiele niższym Peterem "Aligatorem" Truchlikiem ze Słowacji i mógł mieć nadzieję, że potwierdzi się zasada, że to większy melduje się w kolejnej rundzie. "Aligator" tanio jednak skóry nie sprzedał i już pierwszym liściem naruszył rywala sprawiając, że ten zachwiał się na nogach i musiał być obejrzany przez lekarza.

Po drugim uderzeniu Sobański padł jak kłoda i musiał być łapany przez asekurujących go ochroniarzy w locie. To jednak nie był koniec, bo na scenie pojawiły się również nosze, na których został zniesiony "Siwy". Te obrazki mogły wprawić wiele osób w osłupienie, ponieważ nieczęsto zdarza się, aby zawodnik opuszczał scenę na noszach. 

Sonda
Czy lubisz oglądać walki na liście?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze