KRWAWA JATKA podczas gali Genesis! Twarz była masakrowana coraz bardziej, NIE MIAŁ SZANS

2020-10-24 7:56 md
Krwawa jatka gala Genesis
Autor: Polsat Sport Krwawa jatka gala Genesis

Gala Genesis, podczas której wojownicy walczyli na gołe pięści, wywołała wśród fanów sportów walki mnóstwo emocji. Nie zabrakło krwawych porachunków - do takich doszło m.in w trakcie starcia Michała Królika z Bartoszem Batrą. Ostatecznie zatriumfował ten pierwszy jednogłośną decyzją sędziów, którzy nie mogli postanowić niczego innego.

Gala Genesis to całkowicie nowa propozycja dla wszystkich fanów sportów walki w Polsce. Odbyła się bowiem dopiero po raz pierwszy. Mogliśmy obejrzeć kilka starć kwalifikując się do tych dla sympatyków naprawdę mocnych wrażeń. Krew lała się strumieniami, a niekiedy potyczki przerywała decyzja lekarzy - tak było m.in. w przypadku walki z udziałem Marcina "Różala" Różalskiego, która skończyła się przed trzecią rundów orzeczeniem medyków.

Badzo krwawo i zawzięcie było jednak także i w innych pojedynkach. Mnóstwo krwi oglądaliśmy m.in. w starciu Michała Królika z Bartoszem Batrą. Obaj wojownicy toczyli niezwykle zaciętą walkę, z której jednak zwycięsko mógł wyjść tylko pierwszy z wymienionych zawodników. A to dlatego, że z rundy na rundę coraz mocniej obijał twarz swojego przeciwnika, aż w końcu ta zrobiła się naprawdę mocno zmasakrowana!

Gala Genesis dostarczyła mnóstwo emocji i wszyscy fani sportów walki bez wątpienia oczekują już teraz na to, aby jak najszybciej odbyła się druga edycja pojedynków na gołe pięści.

Super Raport 23.10 (szef KPRM - Michał Dworczyk, dr Anna Materska-Sosnowska - politolog, UW, Sławomir Broniarz - prezes ZNP oraz dr Maciej Jędrzejko)
Najnowsze